Köşe Yazıları

İnsan Haklarımız İhlal Ediliyor

İnsan Haklarımız İhlal Ediliyor

Covid19 , ağır dozlu haplar ,kimyasal içeri belirsiz sıvılar derken bir buçuk senede insanlar doğal özgürlüklerinden vazgeçmeye başladılar. Siyasilerin geçmiş vaatlerini unutup gelecekteki daha kötü olan duyurularına normal bakmaya başladılar. Acaba Korona adıyla dünya zindana mı sokuluyor ? İnsan hak ve hürriyetleri mümkün mertebe kısıtlanırken insanlıklarını yitirmelerine neden insanlar ses çıkarmıyorlar. ? Kimi birinci aşıyı oldu , kimi iki , kimi ise üç , hatta kimisi hatırlatma diye 4.’ye de evet dedi , nede olsa insanlar bir sefer bulaştıkları bu sarmaldan bir daha kurtulamayacaklarını ve hata yaptıklarını düşünmeye başladılar.

Korkmayın elbet bu zehir bedeninizden atacak topraktan gelmemiz sebebiyle koskoca bir temizlik alanımız var .!

Alternatif tıp diyerek küçük gösterdikleri olayın aslını biraz Avrupa hastaneleri girişlerindeki o meşhur portreye bakarsak çok iyi çözebiliriz . Kral koltuğunda oturan alternatif tıbbın babasını İbn-i Sina’nın  vezirleri olarak bir tarafta Hipokrat diğer tarafta Galen bulunur , yani şu anki tıp in dayanakları olan şahıslar.

Şimdi söyleyin bakalım bu kimyasallar ile insanları zehirleme ne zamandan başladı. ?

Evet tamimiyle ret etmiyorum.

şuan ki hastane olayını , ama her biri olmasa da hattı sayılır kesim ne yazık ki ilaç mümessili gibi çalışıyor dikkatli bakılırsa. Tarihten bir örnek vermek gerekirse 1939’lü yıllarda büyük  çiftliklerinde gümüş suyu kullanımı yasaklanıp antibiyotikler ile insanların direnç mekanizmalarına saldırı başladı. Yıllar sonra değişik aşılar ve kimyasallar ile çiftlik hayvanları ile zehirlenmeye başlayan insanlık sözde tedavi edilmeye başladı,  daha sonraları yapay olduğu şimdi herkes tarafından kabul edilen AİDS hastalığı yayıldı , toplumlardaki aile bağları sebebiyle dünyada aşırı ölüm vakaları olmayınca şimdi covid19 denilen bir yalanla insanların üreme mekanizmaları da dahil tüm yaşamsal durumları baskılanmaya ve tamamıyla sağ kalacakların da ilaç firmalarına bağlı yasamak zorunda olacağı bir dönemi planlıyorlar. Geçen TV’lerde baş gösteren ve uluslar arası emperyalist ilaç baronlarının hizmetinde olduğunu bildirir şekilde bir sözde prof çıkıp yeni doğanlara bilmeden covid19 aşısı yaptık sonuç çok güzel demeye kalktı.

Nasıl bilmeden ?

Hane sayılarla gelmişti ?

Hane aşı yapılırken kayıt altına alınıyordu ?

Ne oldu da bu yanlış sözde bilmeden yapılabildi .?

Artık anlayınız; bu başta ülkemiz olmak üzere dünyada yaşayan tüm insanlığa karşı soykırım suçudur.  Bunun mücadelesini veren bir avuç insan-ı emperyalistlerin ülkemizde de bulunan kendi medya organlarında bir nevi terörist gibi göstermelerinin farkına varın .

Uyanın ülkemin asil halkı

Uyanın ülkemin ve İslam’ın sancaktarı olan güzel halkı.

Uyanın ve ayağa kalkın

Kandırılıp aşınızı olmuş olsanız bile evlatlarınız için geleceğimiz için dini İslam için hakk-ı hakim kılma niyetinizle bu soykırıma karşı dik durun .

Sayın cumhurbaşkanımıza

Cimerden ulaşın, derdinizi anlatın.

Duruma karşı ülkemizin tepesinin halkın isteklerine kulak vermesini sağlayın. Ve tüm siyasi partilere gönül vermiş olan kardeşlerim.  İktidar veya muhalefet fark etmez , aşı taraftarı olan partilerdeki üyeliklerinizi silin ve bu şekilde  tepkinizi belli edin . Göreceksiniz ki bu tepkiler sonunda üniversite  okuyan yada daha küçük evlatlarımızı en azından bu girdaptan kurtarmak için büyük bir adım olacaktır .

…..

Almanya’da 2.5 milyon kişi aşı karşıtı gösteri yaptı akşam başkan Merkel’e ne düşünüyorsunuz diye sorduklarında görmedim ,aşı olayında ne  gerekiyorsa  yapılacaktır dedi . Bizde bunu diyemezler partiler üye sayıları nispeti devletten destek alırlar ülkemizde. Bu sebeple mecbur halkın isteklerini üyelik sildirme şeklinde kabullenmek zorunda olacaklardır. Geçen sene milleti evlere tıkadılar şimdi ise maddi güç yetmediği için aşı olunduğu halde, Ölüm rakamları 20’lerden 200’lere vardığı halde, Kapanma yapılmıyor .

Peki ne yapılıyor derseniz ,

Şimdi okullara ,hamile kadınlara , hatta antikor testinde bağışıklığı olanlara bile sözde aşı dedikleri kimyasal sıvıyı  yapmaya çalışıyorlar. Başında soykırımdan yargılanan terörist bulunan dünya sağlık örgütünün bakanı gibi çalışan sağlık bakanımız derhal geçen seneki dediği Biontech aşısı tehlikeli sözün e bağlı kalıp genetiğimizle oynamaya kalkan bu saldırıya karşı durmasını istiyoruz .Ülkemizin ve milletimizin beka konusu olan bu olaya karşı siz başımızdaki siyasileri sevsek bile karşı durmak zorundayız. Bu sizi sonradan geri dönüşümü olmayan hatadan korumak için yapılacak olan yanlışa karşı koymaktır. Kuran ı kerimde ey akıl sahipleri diye bizlere hitap eder ve bir-çok yerde akletmez misiniz diye uyarır. İşte bu yazım basta tüm kimyasal sıvıları ve ağır ağır ilaçları savunan siyasiler ı uyarıp düşünmeye akletmelerini sağlamaya daha da ötesi oyları ile geldikleri o mecliste halkının sağlığını savunmaya davet etmek içindir. Aziz kitabımız ,kuran ı kerimden bir ayeti kerim meali ile yazımı sonlandırıyorum. Sanki bu zamana not düşürülmüş gibi net bir ayet .

Bakara suresi 205 . Ayeti kerim :

O, dönüp gitti mi (yahut bir iş başına geçti mi) yeryüzünde ortalığı fesada vermek, ekinleri tahrip edip nesilleri bozmak için çalışır. Allah bozgunculuğu sevmez.

Sağlık sıhhat ve selametle kalınız

Murat Malkoç

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL