Siyaset

İnci, Hafız Sezer ve Yazar Uzun’u Hendek’te ağırladı

Türkiye Cumhuriyeti Devlet Başkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcılığı görevine atanan 25. Dönem Sakarya Milletvekili Ali İnci; Düzce Cumayeri’li Kur’an-ı Kerim’i ve Ezanı Güzel Okuma..

İnci, Hafız Sezer ve Yazar Uzun’u Hendek’te ağırladı

Türkiye Cumhuriyeti Devlet Başkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcılığı görevine atanan 25. Dönem Sakarya Milletvekili Ali İnci; Düzce Cumayeri’li Kur’an-ı Kerim’i ve Ezanı Güzel Okuma Türkiye birincisi Said Sezer’i ağırladı.

Hendek Rasim Paşa Camii’nde gerçekleşen ve MHP Düzce İl Yönetim Kurulu Üyesi ve LC Haber Ajansı Düzce Temsilcisi Çetin Uzun’un da hazır bulunduğu ziyarette; Cumayeri Yeni Cami İmam Hatibi Muhammed Said Sezer; AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Ali İnci tarafından sıcak bir ilgi ile ağırlandı.

Türkiye 1. Dünya 3. Hafız

2019 Yılı Camiler ve Din Görevlileri Haftası etkinlikleri kapsamında İzmir’de yapılan “Hafızlık, Kur’an-ı Kerim’i ve Ezanı Güzel Okuma, Etkili Hutbe Sunumu” yarışması Erkekler Finali’nde 2019 Türkiye birincisi olan Muhammed Said Sezer; ayrıca Tunus’ta 07-13 Aralık 2019 tarihleri arasında gerçekleştirilen 23. İslam ülkesinin katıldığı 17. Uluslararası Kur’an-ı Kerim Güzel Okuma Yarışması’na Türkiye’ye temsilen katılarak, Dünya 3’üncüsü olmuştu.

Teşekkür ve Tebrik

Hafız Muhammed Sait Sezer’i tebrik ederek başarılarının devamını dileyen Başkan Ali İnci; ziyaretlerinden dolayı Çetin Uzun’a da teşekkür etti. MHP Düzce İl Yönetim Kurulu Üyesi LC Haber Ajansı Düzce Temsilcisi ve Köşe Yazarı Çetin Uzun ise Hafız Muhammed Sait Sezer ile birlikte kendilerini ağırlayan; AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Ali İnci’ye yeni görevinde başarılar diledi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL