Kadın

İN: “1 gün değil her gün anneler günü”

Fırtına Emlak & Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı Gökhan İn; 9 Mayıs Anneler Günü nedeniyle bir kutlama mesajı yayınladı. Mesajında Anneler Günü’nün sadece 1 gün değil, her gün olduğunu vurgulayayan Fırtına..

İN: “1 gün değil her gün anneler günü”

Fırtına Emlak & Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı Gökhan İn; 9 Mayıs Anneler Günü nedeniyle bir kutlama mesajı yayınladı.

Mesajında Anneler Günü’nün sadece 1 gün değil, her gün olduğunu vurgulayayan Fırtına Emlak & Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı İşadamı Gökhan İn; “Peygamber Efendimizin (SAV)Cennet, Annelerin Ayakları Altındadır‘ Hadis-i şerifiyle varlıklarıyla hayata anlam katan, sevgi dolu yürekleriyle çocuklarına yol gösteren, onların ülkelerine ve topluma yararlı birer fert olarak yetişmelerinde kılavuz görevi gören annelerimizin hakkı hiç bir şekilde ödenemez. Çocukken, bana örnek olmak için benden önce; gençken, her ihtiyacım olduğunda beni gözetmek için arkamdan, yetişkin olduğumda ise destek vermek için hep yanımda yürüyen ve her an yanımda olan başta değerli Annem Nermin İn ve çocuklarımın annesi sevgili eşim İlknur İn olmak üzere; bu vesile ile tüm şehit anneleri ve tüm annelerin gününü kutluyorum” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL