Sağlık

İlkyar Sağlık Kabini; Sakarya’ya da hizmetine başladı

Sağlık Bakanlığı onaylı olan ve merkezi İstanbul İstiklal Mahallesi Cumhuriyet Caddesi No: 25 Esenyurt’ta bulunan İlkyar ismi ile Sağlık Kabini ve Özel Hemşirelik Hizmetleri sunan firma kurucusu İlknur Çetin ve eşi..

İlkyar Sağlık Kabini; Sakarya’ya da hizmetine başladı

Sağlık Bakanlığı onaylı olan ve merkezi İstanbul İstiklal Mahallesi Cumhuriyet Caddesi No: 25 Esenyurt’ta bulunan İlkyar ismi ile Sağlık Kabini ve Özel Hemşirelik Hizmetleri sunan firma kurucusu İlknur Çetin ve eşi Caner Çetin; İstanbul dışında; Gebze, İzmit, Sakarya ve Düzce’de de hizmet vermeye başladı.

İşinde uzman ve güler yüzlü ekibiyle; Enjeksiyon (iğne), pansuman, serum takma, yara bakımı, küçük cerrahi işlemler (sünnet, dikiş) gibi birçok işlemi İlkyar Sağlık Kabininde; güvenle yaptırabiliniyor. 7/24 sağlık sorunlarınızı bize danışabilir ve uzman ekibimiz tarafından evde sağlık hizmeti alabilirsiniz.

Konu ile ilgili bilgi veren İlkyar Sağlık Kabini ve Özel Hemşirelik Hizmetleri Kurucusu İlknur Çetin ve Caner Çetin; “Kabinimiz; İstanbul, Gebze, İzmit, Sakarya ve Düzce’de, İstanbul, İzmit ve Sakarya geneli özel hemşirelik hizmetleri veren bir sağlık kabinidir. Hizmet vermeye başladığımız günden itibaren hastalarımızın sağlık sorunlarıyla yakından ilgilenip ihtiyaçlarını belirliyoruz, tedavi ediyoruz. Steril koşullarda küçük cerrahi müdahale gerektiren, kesikler ve yırtılmalarda dikiş atıp, pansuman ve yanık tedavileri uyguluyoruz. Hemşirelik hizmetleri hem sağlık kabininde hem de evinizde verilmektedir. Tedavi ve hasta bakımı alanında hizmetlerini tıbbi etik kuralları içinde; kişiye özel gereksinimleri karşılayarak yürüten, hastalarının yanında güvenilir bir el olduğunu hissettiren bir kuruluş olarak hizmet vermeyi kendine amaç edinmiştir. İlkyar Sağlık Kabini olarak, sadece kliniğimizde değil, hasta için en uygun koşulları hastanın evinde de oluşturup, yaşam standartlarını en üst seviyede koruyarak evde bakım ve tedavi hizmeti de veriyoruz. Her türlü sağlık sorunlarınız için bir telefon kadar yakınız. Bizden www.ilkyarsaglik.com internet adresimizden de detaylı bilgi alabilirsiniz. Güler yüzlü ve kaliteli bir hizmet almak için bekleriz. Sizleri sadece ihtiyacınız olduğu zamanlarda değil, çay – kahve içmeye de bekleriz. Sağlık ve esenlikler diliyoruz” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL