Magazin

İlknur Taşkın biricik kızını evlendirdi

Farmasi Zümrüt Müdür girişimci İş Kadını İlknur Taşkın; tek ve biricik kızı Duygu’yu Payidar Bahçe’de gerçekleştirdiği muhteşem organizasyonlu düğün töreni evlendirdi. Payidar Bahçe’de Türkiye genelinde 9 bin üye olmak üzere..

İlknur Taşkın biricik kızını evlendirdi

Farmasi Zümrüt Müdür girişimci İş Kadını İlknur Taşkın; tek ve biricik kızı Duygu’yu Payidar Bahçe’de gerçekleştirdiği muhteşem organizasyonlu düğün töreni evlendirdi.

Payidar Bahçe’de

Türkiye genelinde 9 bin üye olmak üzere 18 bin girişimci üyesi bulunan ve 5 yıl önce direktör olarak başladığı ve şuan Zümrüt Müdürlüğe kadar yükselen Sakarya’nın tanınmış girişimci İş Kadınlarından İlknur Taşkın; dillere destan muhteşem bir düğün töreni 4 çocuğundan biri olan tek kızı Duygu’yu evlendirmenin buruk ve mutluluğunu bir arada yaşadı. Erenler İlçesi’nde bulunan Payidar Bahçe’de pandemi kurallarına göre gerçekleşen düğün töreni ile İstanbul Sarısoy Tesisat Sahibi Mehmet Sarısoy ile hayatını birleştiren Duygu Sarısoy’un cemiyetine başta Sakarya olmak üzere Zonguldak, İstanbul ve Kocaeli’nden yakın akraba ve dostları katıldı.

Anne İlknur Taşkın’dan teşekkür

Duygu, heyecan, buruk mutluluğu aynı anda yaşayan gelinin annesi İlknur Taşkın; katılan tüm davetlilere teşekkür ederek; “Bu mutlu günümüzde katılarak ve bize destek vererek, yanımızda olan Farmasi Müdür Aytül Dural hanımefendiye, Farmasi Altın Müdür Merve Kabil hanımefendiye, Farmasi Müdür Oya Ekici hanımefendiye, Farmasi Direktör Esin Tükenmez hanımefendiye, Farmasi Direktör Ayla Keleş hanımefendiye, Çakmak Kuruyemiş Sahibi Latife Çakmak hanımefendiye, Payidar Bahçe İşletmecisi Ayşegül Topal hanımefendiye, Premier Bayan Kuaför sahibi İlhan Kalyoncu beye ve Bulut Fotoğrafçılık’a, yolladıkları kendileri gibi güzel zarif çiçekleriyle mutluluğumuzu ortak olan Farmasi Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Tuna beye ile oğulları Emre Tuna beye ve Sinan Tuna bey ve Farmasi Müşteri Hizmetleri Müdürü Ahu Genç Doğan hanımefendiye çok teşekkür ederim” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL