Güncel

İlhan Bayrı resmi törenle son yolculuğuna uğurlandı

Bir süre hastanede tedavi gören ve tedavisi Karaman Mahallesi’nde ki evinde devam eden 4 çocuk babası 82 yaşındaki Emekli Polis Memuru İlhan Bayri; hayatı tutunamayarak vefat etti. Bayri’nin Türk Bayrağı’na..

Bir süre hastanede tedavi gören ve tedavisi Karaman Mahallesi’nde ki evinde devam eden 4 çocuk babası 82 yaşındaki Emekli Polis Memuru İlhan Bayri; hayatı tutunamayarak vefat etti. Bayri’nin Türk Bayrağı’na sarılı naaşı evinde helallik alındıktan sonra, Merkez Köprübaşı Mahallesi Camii’nde Polis Tören Mangası eşliğinde düzenlenen cenaze merasiminin ardından köy mezarlığına defin edildi.

Yeni Sakarya Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni S. Levent Bayri, Türk Kadınlar Birliği Sakarya Şubesi Basın Sözcüsü emekli Polis Memuru Şule Bayri ve Ankara Emniyet Müdürlüğü’nde görevli Polis Memuru Bülent Bayri’nin babası, 50 yıllık hayat arkadaşı Behice Bayri’nin kıymetli eşi Emekli Polis Memuru İlhan Bayri; gözyaşları arasında son yolculuğuna uğurlandı. Merkez Köprübaşı Mahallesi Camii’nde Basın ve Emniyet camiasının bir araya geldiği törende, Emekli Polis Memuru İlhan Bayri’nin öz geçmişi okundu ve ardından helallik alınarak cenaze namazı kılındı. Kendisi gibi Emekli Polis Memuru olan kızı Şule Bayrı’nın Türk Bayrağı’na sarılı babasını polis selamı ile yollaması duygu yüklü anlar yaşattı.

Gözyaşlarının sel olup aktığı tören de, Bayri ailesinin yakınlarının yanı sıra Türkiye Kuvayi Milliye ve Mücahitler Derneği Sakarya Şube Başkanı Muzaffer Coşkun ve Üyeleri, İYİ Parti Adapazarı İlçe Başkanı Serdip Dokumacı, Demokrat Parti Sakarya İl Başkanı İsmail Ergül, Sakarya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Sezai Matur, Sakarya Gazeteciler Birliği Başkanı Zeki Aydıntepe, Başkan Vekili ve Sakarya Yenigün Gazetesi Genel Yayın Müdürü Müjdat Çetin, Dünya Gazetesi Sakarya Temsilcisi Hasan Coşkun, TBMM Anadolu Ajansı Parlamento Haber Editör Yardımcısı Atakan Çelik, Akşam Haberleri Gazetesi ve Haberlisin İnternet Haber Sitesi İmtiyaz Sahibi Güven Hasbaş,  Mustafa Sarı, 15 Temmuz Milli İrade Derneği Genel Başkan Yardımcısı Osman Karataş ve Sakarya İl Emniyet Müdürlüğü Basın Protokol-Halkla ilişkiler görevlisi / Trafik Eğitimci Polis Memuru Murat Ünal ile LC Haber Ajansı Başkanı Levent Candan ve çok sayıda sevenleri katıldı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL