Güncel

İl Emniyet Müdürlüğünde temsili devir teslim töreni düzenlendi

Sakarya’da 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı münasebetiyle İl Emniyet Müdürlüğü makamında temsili devir-teslim töreni düzenlendi.23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlama programı çerçevesinde Erenler İlkokulu öğrencileri Aysima..

İl Emniyet Müdürlüğünde temsili devir teslim töreni düzenlendi

Sakarya’da 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı münasebetiyle İl Emniyet Müdürlüğü makamında temsili devir-teslim töreni düzenlendi.23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlama programı çerçevesinde Erenler İlkokulu öğrencileri Aysima Uzun, Elisa Işıl Kar, Sube müdürü Bedir Bayram, Okul Müdürü Betül Karaca ve Sınıf Öğretmeni Tuğba Gürkan Sakarya İl Emniyet Müdürü Fatih Kaya’yı makamında ziyaret etti.

Yapılan ziyaret programında İl Emniyet Müdürü Kaya, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutlayıp, görevini temsili olarak Elisa Işıl Kar’a devretti.

Görevi devralan Elisa Işıl Kar Emniyet Müdürlüğü hizmetleri hakkında bilgi aldı. Elisa daha sonra telsiz anonsu yaparak personeli başarılı çalışmalarından dolayı kutladı. Hatıra fotoğraflarının çekilmesiyle ziyaret sona erdi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL