Güncel

Huzur Ev Yemekleri’nden Aşure dağıtımı

Huzur ev yemekleri işletmecisi Arzu Sözer ve Haliç Caddesi esnafı 600 kişilik aşure dağıtımı gerçekleştirdi. Davetlilere ve vatandaşların yoğun olarak katıldığı etkinlikte muharrem ayının ve paylaşmanın önemine vurgu yapıldı. Semerciler..

Huzur Ev Yemekleri’nden Aşure dağıtımı

Huzur ev yemekleri işletmecisi Arzu Sözer ve Haliç Caddesi esnafı 600 kişilik aşure dağıtımı gerçekleştirdi. Davetlilere ve vatandaşların yoğun olarak katıldığı etkinlikte muharrem ayının ve paylaşmanın önemine vurgu yapıldı.

Semerciler Mahallesi Haliç Caddesi üzerinde yapılan etkinlikte Huzur ev yemekleri işletmecisi Arzu Sözer;  Birlik ve beraberliğin hissedildiği bu özel günde böyle bir etkinlikte buluşmanın mutluluğu içindeyiz. Dayanışmanın, paylaşmanın, bereketin olduğu muharrem ayında Aşure dağıtım etkinliği yapmak istedik ve esnaflarımızla birlikte vatandaşla bir araya geldik. Katkılarından dolayı Nuray’la Güzellik Salonu işletmecisi Nuray Yılmaz, Dekorkmaz Çarşı Şubesi İşletmecisi Serap Yücel ve Akbal Otopark’a, ayrıca Katlı Pazaryeri Alışveriş Merkezi Kalkındırma ve Dayanışma Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Demir beye, LC Haber Ajansı Başkanı Gazeteci Levent Candan beye, Sakarya54 İnternet Haber Sitesi İmtiyaz Sahibi Gazeteci Fehmi Duman beye, Gazeteci Necla Bakan hanımefendiye, Aydınlık Sakarya İnternet Haber Sitesi İmtiyaz Sahibi Bahtiyar Bodur beye çok teşekkür ederiz” dedi.

Birçok esnaf ve vatandaşın katılımıyla gerçekleşen etkinliğe Sebzeciler ve Meyveciler Odası Başkanı Muzaffer Kabacan, Katlı Pazaryeri Kalkındırma ve Dayanışma Derneği Yönetim Kurulu Başkanı ve  Osmanlı ocakları 1299 Sakarya İl Teşkilatı Başkanı Mehmet Demir ve Lokantacılar Odası Başkanı Serdar Gök katıldı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL