Güncel

Hürriyet’ten Candemir’e kutlama

İzmit Belediye Başkanı Hürriyet, Kocaeli Baro Başkanı Candemir’in Avukatlar Günü’nü kutladı. İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, 5 Nisan Avukatlar günü dolayısıyla Kocaeli Baro Başkanı Av. Bahar Gültekin Candemir’i ziyaret..

Hürriyet’ten Candemir’e kutlama

İzmit Belediye Başkanı Hürriyet, Kocaeli Baro Başkanı Candemir’in Avukatlar Günü’nü kutladı.

İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, 5 Nisan Avukatlar günü dolayısıyla Kocaeli Baro Başkanı Av. Bahar Gültekin Candemir’i ziyaret etti.
İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, 5 Nisan Avukatlar Günü dolayısıyla Kocaeli Barosu’nu ziyaret etti. Başkan Hürriyet, meslektaşı olan Baro Başkanı Bahar Gültekin Candemir ve onun nezdinde hukuku üstün kılmak adına mücadele eden tüm avukatların 5 Nisan Avukatlar Günü’nü kutladı. Başkan Hürriyet’e Başkan Yardımcıları Av. Sibel Solakoğlu ve Emirşah Torun, Koordinatör Ozan Aksu ve Basın Danışmanı Cem Şakoğlu eşlik etti.

“GÜNÜMÜZ KUTLU OLSUN”
Ziyarette konuşan Başkan Hürriyet, “Bugün değerli baromuzu, değerli başkanımızı ve avukat arkadaşlarımızı, avukat kadromla ziyaret etmek istedim. Ben de bir avukat olarak sizlerin gününü kutlamak istiyorum. Sayın başkanım, sizin şahsınızda değerli meslektaşlarımın 5 Nisan Avukatlar Günü’nü kutluyorum. Mücadelenizde başarılar diliyorum. Meslektaşlarımızın çok daha iyi koşullarda çalışmasını en içten şekilde diliyorum. Günümüz kutlu olsun” ifadelerini kullandı.

“SİZ DE EV SAHİBİSİNİZ”
Ziyaretlerinden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek teşekkür eden Kocaeli Baro Başkanı Bahar Gültekin Candemir, “Sevgili Belediye Başkanım, bu anlamlı ziyaretinizden dolayı çok teşekkür ediyorum. Sizlerin de Avukatlar Günü’nü kutluyorum. Aslında bu bir ziyaret değil, siz de ev sahibisiniz. Sizlere çalışmalarınızda başarılar diliyorum” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL