Güncel

Hizmet-iş Sendikası Sakarya Şubesini ziyaret etti.

Hizmet-iş Sendikası Genel Başkan Yardımcıları Halil Özdemir, Celal Yıldız ve Mehmet Keskin, 20 Mayıs 2021 tarihinde Hizmet-iş Sendikası Sakarya Şubesini ziyaret etti. Ziyarette Sakarya Şube Başkanı Mehmet Mesut Gökdemir ve..

Hizmet-iş Sendikası Sakarya Şubesini ziyaret etti.

Hizmet-iş Sendikası Genel Başkan Yardımcıları Halil Özdemir, Celal Yıldız ve Mehmet Keskin, 20 Mayıs 2021 tarihinde Hizmet-iş Sendikası Sakarya Şubesini ziyaret etti.

Ziyarette Sakarya Şube Başkanı Mehmet Mesut Gökdemir ve Yönetim Kurulu hazır bulundu.

Sakarya Şubesinin çalışmaları ve üyelerinin durumlarıyla ilgili Şube Başkanlığından bilgi alan Özdemir, Yıldız ve Keskin, Türkiye’nin en büyük işçi sendikası olmanın sorumluluğunu taşıdıklarını, bu güç ve sorumlulukla, birlik ve dayanışma içerisinde yeni hedefler belirleyerek çalışmalarını sürdürmesi gerektiğini dile getirerek şube yönetim kuruluna görevlerinde başarılar dilediler.

Şube Yönetim Kurulu, ziyaretlerinden dolayı Genel Başkan Yardımcıları Özdemir, Yıldız ve Keskin’e memnuniyetlerini dile getirdi.

Ziyaretin ardından Hizmet-iş Sendikası Genel Başkan Yardımcıları Halil Özdemir, Celal Yıldız ve Mehmet Keskin, Düzce/Çilimli Belediyesi Çilimtaş Ltd. Şti. ile Hizmet-iş Sendikası Sakarya Şubesi Sendika arasında imzalanan toplu iş sözleşmesi imza törenine katıldı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL