Kültür-Sanat

Herşey insanlık için!..

Engelliler Birlik Federasyonu Kadın Kolları Başkanı Zehra Toy, Engelliler Birlik Federasyon Genel Başkanı Ahmet Türkoğlu, Genel Başkan Vekili İbrahim işçi, Amputespor Kulübü Başkanı Sinan Panta, Engelliler Birlik Fedarasyonu Gençlik Kolları..

Herşey insanlık için!..

Engelliler Birlik Federasyonu Kadın Kolları Başkanı Zehra Toy, Engelliler Birlik Federasyon Genel Başkanı Ahmet Türkoğlu, Genel Başkan Vekili İbrahim işçi, Amputespor Kulübü Başkanı Sinan Panta, Engelliler Birlik Fedarasyonu Gençlik Kolları Genel Başkanı Yusuf Kanal ile birlikte başlattıkları proje kapsamında federasyon tarafından belirlenerek tespit ettikleri ihtiyaç sahiplerine yardımlar ulaştırmaya devam ediyor.

Bol bol Dua alıyoruz
Eş, dost ve ahali tarafından maddi durumu iyi olmayan ve gerek duyulan ihtiyaçları karşılamakta güçlük çeken vatandaşlara sponsorlar, esnaf ve hayırseverlerin destekleriyle yardım etmenin gayretinde olduklarını belirten Başkan Zehra Toy şöyle konuştu: “Gerçek ihtiyaç sahibi insanlar çekingen oluyorlar. Tespitini yaptığımız ve ihtiyaçlarını belirlediğimiz kızımıza kışlık mont, bot, ayakkabı ve giyim kıyafetleri getirdik. Ayrıca erzak temininde bulunduk. Bir ailenin ve kız çocuğumuzun yüzünü güldürdük. Emeği geçen sponsorlar ile esnaf ve duyarlı arkadaşlarımızın hepsinden Allah razı olsun inşallah.”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL