Güncel

Hendekli sanatçılar bir arada

Hendekli orkestra ve ses sanatçıları Hendek Bayraktepe Sosyal tesislerinde birincisi düzenlenen geleneksel iftar programında bir araya geldi. Tuncay Hamzaoğlu ve Meryem Akyüz öncülüğünde düzenlenen programa birçok isim katılım sağladı. Katılanlar..

Hendekli sanatçılar bir arada

Hendekli orkestra ve ses sanatçıları Hendek Bayraktepe Sosyal tesislerinde birincisi düzenlenen geleneksel iftar programında bir araya geldi. Tuncay Hamzaoğlu ve Meryem Akyüz öncülüğünde düzenlenen programa birçok isim katılım sağladı.

Katılanlar arasında sanatçılardan; Tuncay Hamzaoğlu, Ufuk Akdeniz, Baki Tokat , Yasin Kılıç, Meryem Akyüz, Onur Der, Engin Çetinkala, Yusuf Korkmaz, Gönül Dostu, Ali Mısır, Özgür Birinci, Ramazan Beşel, Özcan Birincioğlu yer aldı. Program sonrası yapılan açıklamada, ‘’ Bu akşam Hendekli orkestra ve ses sanatçıları olarak bir araya geldik. Allah’ın izniyle iftarımızı açtık. Bir araya geldiğimiz ilk iftar programımız bu gece gerçekleşti, İnşallah devam ettireceğiz ve gelenekselleştireceğiz.’’ İfadelerine yer verildi.

YORUMLAR (1)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL