Kültür-Sanat Magazin Yaşam

Hendekli Çetin Uzun ilk klibini “Karadeniz Uşağı”na çekti

Hobi olarak başladığı müzik yaşamına Karadeniz Albümü ile giriş yapan Çetin Uzun, ilk klibini albümünün ismini verdiği “Karadeniz Uşağı” isimli şarkısına çekti. Hendek ve Gümüşova’nın tanınmış simalarından Çetin Uzun, ilk..

Hendekli Çetin Uzun ilk klibini “Karadeniz Uşağı”na çekti

Hobi olarak başladığı müzik yaşamına Karadeniz Albümü ile giriş yapan Çetin Uzun, ilk klibini albümünün ismini verdiği “Karadeniz Uşağı” isimli şarkısına çekti.

Hendek ve Gümüşova’nın tanınmış simalarından Çetin Uzun, ilk klibini albümünün ismini verdiği “Karadeniz Uşağı” isimli şarkısına çekti. Karadeniz Albümü ile piyasaya giriş yapan Çetin Uzun’un albümünü MDM (Mavi Deniz Üretim) firmasının sahibi Aydın Keyf üstlendi. LC Haber Ajansı Düzce temsilcimiz aynı zamanda MHP Düzce İl Yönetim Kurulu Üyesi olan Çetin Uzun için güzel dilek ve temennilerde bulunan Aydın Keyf, “Karadeniz Albümü oldukça ses getireceğine inanıyoruz. Bu albümün ilk klipi ‘Karadeniz Uşağı’oldu. Güzel bir klip çalışması oldu. Çetin Uzun’a çıkmış olduğu bu yolda başarışlar diliyorum. Karadeniz Uşağı isimli şarkının Klipi, Mavi Deniz YouTube sayfalarında müzik severlere sunulacak” dedi.

Mavi Karadeniz TV ekranlarında yer alan ve sunucu Allattin Yakut eşliğinde gerçekleştirilen Allattinin Sihirli Lambası programında geçtiğimiz hafta konuk olan Çetin Uzun, seslendirdiği şarkılar ile büyük beğeni topladı.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL