TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 341.854
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 27.692
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 237
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 23.197
SonDakika

Hendek Belediyesinden dolandırıcılık uyarısı!

Hendek Belediyesi; tam kapanma sürecinde özellikle sosyal medyada dolandırıcılara karşı vatandaşları mağdur olmamaları için uyardı. Yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi; “Gelen ihbarlar ve yapılan tespitler doğrultusunda sosyal medyada Hendek..

Hendek Belediyesinden dolandırıcılık uyarısı!

Hendek Belediyesi; tam kapanma sürecinde özellikle sosyal medyada dolandırıcılara karşı vatandaşları mağdur olmamaları için uyardı.

Yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi; “Gelen ihbarlar ve yapılan tespitler doğrultusunda sosyal medyada Hendek Belediyesinin adının kullanılarak vatandaşlarımızın dolandırılmak istendiği anlaşılmıştır. Hendek Belediyesi tüm duyurularını resmi hesaplardan yapmakla birlikte, duyuru/haber ve anonslarla ilan edilmeyen hiçbir konu gerçeği yansıtmamaktadır. Bu nedenle belediyemizin adını kullanarak sizlerden talepte bulunan kişi ya da kişilere kesinlikle itibar edilmemelidir. Vatandaşlarımızın herhangi bir dolandırıcılık vakasına maruz kalmaması ve mağdur olmaması adına son derece dikkatli olmalarını gerekmektedir. Dolandırıcılık girişimine maruz kalan vatandaşlarımız var ise konuyu hemen Emniyet Müdürlüğüne iletmeleri önem arz etmektedir. Hukukçularımız tarafından de gerekli takipler yapılmaktadır” denildi. Açıklamada ayrıca “444 54 03” numaralı çağrı merkezinin tüm sorulara ve şikayetlere cevap verdiği hatırlatıldı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL