SonDakika

Hayriye Serbes son yolculuğuna uğurlandı

Adige hayırsever İşadamı, Yazar ve bir çok üst düzey ödül sahibi Nahit Serbes’in eşi, Bağımsız siyasetçi Ender Serbes, Sakarya Sarraf ve Kuyumcular Odası Başkanı Serkan Serbes ve Adapazarı Belediye Meclis..

Hayriye Serbes son yolculuğuna uğurlandı

Adige hayırsever İşadamı, Yazar ve bir çok üst düzey ödül sahibi Nahit Serbes’in eşi, Bağımsız siyasetçi Ender Serbes, Sakarya Sarraf ve Kuyumcular Odası Başkanı Serkan Serbes ve Adapazarı Belediye Meclis üyesi Esra Serbes’in bir süredir İstanbul’da tedavi gördüğü hastanede vefat eden annesi Hayriye Serbes (68) son yolculuğuna uğurlandı.

Arifiye Çaybaşı Fuadiye Mahallesi’nde ki evlerinin önünde kılınan cenaze namazının ardından, aile mezarlığına defn edildi. Cenazeye; Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, Başkan Yardımcısı Hilmi Kızılcık, Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu, AK Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever, İYİ Parti Sakarya İl Başkanı Selçuk Kılıçaslan, AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Erol Aydın, AK Parti Erenler İlçe Başkanı Erdal Köse, Sakarya Muhtarlar Federasyonu Genel Başkanı Erdal Erdem, Katlı Pazaryeri Alışveriş Merkezi Kalkındırma ve Dayanışma Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Demir, Sakarya Eşraf Platformu Başkanı Faruk Kır, siyasetçiler, İşadamları ile Serbes Ailesi’nin uzak ve yakından gelen aile, dost ve sevenleri katıldı. LC Haber Ajansı Ailesi olarak Hayriye Serbes’e Allah’tan rahmet, Serbes ailesine başsağlığı dileriz.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL