Yaşam

“Haydi Gel Sen de Bize Katıl” zor durumdaki güç durumdaki çocukları beraber sevindirelim

UNİCEF Türkiye Milli Komitesi 2020 faaliyet raporunu açıkladı Bu rapora göre: Sosyal medyada bir araya gelen iyiliksever hayranları, Engin Akyürek’in doğum gününü kutlamak üzere düzenledikleri küresel kampanyayla en güç durumdaki..

“Haydi Gel Sen de Bize Katıl” zor durumdaki güç durumdaki çocukları beraber sevindirelim

UNİCEF Türkiye Milli Komitesi 2020 faaliyet raporunu açıkladı

Bu rapora göre: Sosyal medyada bir araya gelen iyiliksever hayranları, Engin Akyürek’in doğum gününü kutlamak üzere düzenledikleri küresel kampanyayla en güç durumdaki çocuklar için 91 bin 690TL bağış topladı.

Akyürek’in doğum günü vesilesiyle uluslararası sevenleri çocuklara yönelik faaliyet gösteren sivil toplum kurumlarına ‘2015_16 Bir dileğim var derneği, 2017 Darüşşafaka, 2018 UCİM, 2019-20 UNİCEF’e bağışta bulunduk. Bu güzel değerli kampanyaya destek veren 7 yıl boyunca yanımızda duran herkese ayrıca Türkiye-İran arası bir köprü oluşturan Mahta Hanımefendiye şükranlarımızı sunuyoruz. İyi ki varsınız güzel insanlar, hep var olun. 2021’de de Engin Akyürek adına iyilik hareketimiz devam ediyor. https://www.facebook.com/groups/484064108419033/?ref=share Haydi Gel Sen de Bize Katıl.

Oktay UZUN / LC Haber Ajansı – İstanbul

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL