SonDakika

Hal A.Ş’de hizmet sıfır!..

Büyükşehir Belediyesi kontrolünden çıkarak, Hal A.Ş.’nin kontrolüne geçen Hal’ in hali hal değil. Hal A. Ş ile ilgili sıkıntıların ardı ardına kesilmiyor!.. Daha önce Sakarya Hal A.Ş. İle ilgili gelen..

Hal A.Ş’de hizmet sıfır!..

Büyükşehir Belediyesi kontrolünden çıkarak, Hal A.Ş.’nin kontrolüne geçen Hal’ in hali hal değil. Hal A. Ş ile ilgili sıkıntıların ardı ardına kesilmiyor!..

Daha önce Sakarya Hal A.Ş. İle ilgili gelen şikayetler, sorunlar ardı ardına kesilmezken; yapılan sorumsuz yönetim bir kez daha esnafın haklı oluşunu ortaya koydu.

Hal esnafının kiralarının fazla olması ve Meyve, sebze fiyatlarının pahalı olmasından dolayı bunun tüketiciye yansıması, sandıkların açık alanda mikrop yuvasına dönmesi, her araçtan giriş ücreti alınması gibi sorunların devam ettiği Hal’de yapan yoğun karın altında bulanan yolların, şirket tarafından tuzlanmaması ve vurdum duymazlığı kazalara neden oluyor.
Kış mevsiminde çileye dönen hal ortamında, bu sabah (23 Şubat Salı) 08.00 sularında buzlanmadan dolayı üç ayrı kaza meydana gelmesi, araç sahiplerini çileden çıkardı.

Dernek Başkanı İdris Toska ve hal esnafı; açıklaması hiçbir önlem alınmadığı tuzlama temizle yapılmadığı kazaların bu sebepten yaşandığını belirtirken; yetkililerin bir an önce göreve davet ederek tepkilerini dile getirdi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL