Sağlık

Hak-İş Sakarya’dan Sağlık Bakanı’na aşı teşekkürü

14.06.2021 tarihinde Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’nın, “SGK kayıtlı tüm çalışanlar yarın ilk işimiz aşı randevusu almak olsun” açıklaması ardından Hak-iş Sakarya İl Başkanı ve Hizmet-iş Sendikası Sakarya Şube Başkanı Mehmet..

Hak-İş Sakarya’dan Sağlık Bakanı’na aşı teşekkürü

14.06.2021 tarihinde Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’nın, “SGK kayıtlı tüm çalışanlar yarın ilk işimiz aşı randevusu almak olsun” açıklaması ardından Hak-iş Sakarya İl Başkanı ve Hizmet-iş Sendikası Sakarya Şube Başkanı Mehmet Mesut Gökdemir; Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’ya bir teşekkür mesajı yayımladı.

Sağlık bakanlığının yapmış olduğu açıklama sonrası Gökdemir mesajında şu ifadelere yer verdi: “Uzun zamandan beri aşı için bekleyen emekçilerimize 14 Haziran itibariyle aşı randevusu alabilmektedir. Aşı randevusunun kısa zamanda bu seviyeye gelmesi ve aşılamanın sekteye uğramadan istikrarlı şekilde devam etmesi takdire şayan bir çalışmadır. Buradan Sağlık Bakanımız Sayın Fahrettin Koca’ya ve emeği geçen bütün sağlık emekçilerine teşekkürü bir borç bilirim. Pandemi sürecinde dünyanın hiçbir yerinde görülmemiş özveri ve fedakârlığı gösteren sağlık, belediye, kamu ve özel sektör çalışanı tüm emekçilerimize Hak-iş olarak teşekkür ederiz.”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL