İlçeler

Hacımercan asfalta kavuşuyor

Sakarya Büyükşehir Belediyesi; Sapanca İlçesi’nin önemli mahallerinden Hacımercan’ın tüm sokaklarını asfaltlama çalışmasını başlattı. Yaz ayının gelmesi ve havaların ısınması ile birlikte asfalt çalışmalarına Sakarya Büyükşehir Belediyesi Yol Bakım ve Altyapı..

Sakarya Büyükşehir Belediyesi; Sapanca İlçesi’nin önemli mahallerinden Hacımercan’ın tüm sokaklarını asfaltlama çalışmasını başlattı.

Yaz ayının gelmesi ve havaların ısınması ile birlikte asfalt çalışmalarına Sakarya Büyükşehir Belediyesi Yol Bakım ve Altyapı Koordinasyon Dairesi Başkanlığı; Sapanca’nın Hacımercan Mahallesi’nde asfalt çalışmalarına başladı. Yol Bakım ve Asfalt Şube Müdürlüğü ekiplerinin dökülecek asfalt öncesi düzenleme çalışmalarını yerinde inceleyen Sapanca Belediye Başkanı Özcan Özen, Sapanca Belediyesi Meclis Üyesi Abdullah Şahin ve Hacımercan Mahallesi Muhtarı Kazım Demir; Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce’ye teşekkür etti. Sıcak asfalt atımına 1 hafta içinde başlanılacağını bildiren Başkan Özen; Hacımercan’ın yılladır sıkıntılı olan köy içi asfalt çalışmasının sonunda biteceğini söyledi. Muhtar Demir ise, emeği geçen herkese teşekkür ederek; “Hacımercan’ımızı yolları daha modern olacak” dedi.

Bekir MERCAN / LC Haber Ajansı – Sapanca Hacımercan

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL