TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 355.226
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 27.197
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 221
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 20.458
Genel

Hacı Mercan ve Fevziye asfalta kavuştu

Sapanca Belediye Başkanı Özcan Özen, ilçe genelinde öncelik sırasına göre programlanan asfalt serim çalışmaları için yoğun mesai harcandıklarını dile getirdi. Çok kapsamlı asfalt serim çalışması başladı Sapanca Belediyesi Fen İşleri..

Hacı Mercan ve Fevziye asfalta kavuştu

Sapanca Belediye Başkanı Özcan Özen, ilçe genelinde öncelik sırasına göre programlanan asfalt serim çalışmaları için yoğun mesai harcandıklarını dile getirdi.

Çok kapsamlı asfalt serim çalışması başladı

Sapanca Belediyesi Fen İşleri Müdürü Fikri Ayanoğlu, “Halkımızın araç ve yaya ulaşım konforunu arttırmak amacıyla, bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da aralıksız olarak çalışmalarımızla devam edeceğiz. Tüm bölgelerimizde çok kapsamlı asfalt serim çalışması başlamış durumda” dedi.

Güzel çalışmalara imza atıyoruz

Sapanca genelinde asfalt çalışmalarının devam ettiğini aktaran Başkan Özen; “Ekiplerimiz ara vermeden birçok noktada asfalt serim işlemlerimizi sürdürmeye devam ediyor. Sapanca’nın her noktasında güzel çalışmalara imza atıyor ve ihtiyaçları birer birer tamamlıyoruz. Hayat standartları daha yükselmiş bir şekilde ilçenin gelişmesine katkı sağlamak için hizmetlerimize devam ediyoruz” dedi.

Tüm mahalleler şehir merkezi kadar önemli

Sapanca’nın tüm mahallelerini şehir merkezi kadar önemsediklerini ifade eden Başkan Özen, “Uzun zamandır asfalt bekleyen mahallelerimize giderek yollarını asfaltlıyor, genel bakımlarını yapıyor ve vatandaşlarımızın isteklerini, taleplerini dinliyoruz. Hacı Mercan, Fevziye ve Kuruçeşme Mahallelerimizdeki asfalt çalışmamız tamamlanırken, Yanık Mahallemiz deki asfalt serim işlemleri tüm hızıyla devam ediyor. İnşallah program dâhilinde çalışmalarımıza ara vermeden ilçe genelinde devam edeceğiz” diye konuştu.

Başkan Özen’e teşekkür

Her fırsatta ilçe genelindeki esnaf ve mahalle sakinlerine ziyaretlerde bulunan Başkan Özen, talepleri yerinde değerlendirmeye aldıklarını aktardı. Hacı Mercan ve Fevziye Mahalle sakinleri yapılan asfalt çalışmasından duydukları memnuniyeti dile getirdiler ve Başkan Özen’e teşekkür ettiler.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL