Güncel

Anadolu Medya Grup’tan Karakullukçu’ya ziyaret

Sakarya’da yayın hayatına başlayan Anadolu Medya Grubu Yönetim Kurulu Üyeleri Başkanı makamında ziyaret etti… Dürüst ve ilkeli habercilik anlayışıyla Sakarya’da yayın hayatına başlayan Anadolu Medya Gruba ait Haber Fokus İnternet..

Anadolu Medya Grup’tan Karakullukçu’ya ziyaret

Sakarya’da yayın hayatına başlayan Anadolu Medya Grubu Yönetim Kurulu Üyeleri Başkanı makamında ziyaret etti…

Dürüst ve ilkeli habercilik anlayışıyla Sakarya’da yayın hayatına başlayan Anadolu Medya Gruba ait Haber Fokus İnternet Sitesi Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Haldızoğlu, Yönetim Kurulu Üyeleri Beşir Beşiroğlu, Murat Ekşi ve Gürkan Kılıç eşliğinde Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu’ya nezaket ziyaretinde bulunuldu.

Ziyarette kurdukları medya grubu ile ilgili Başkan Karakullukçu’ya bilgi veren Haldızoğlu yaptığı açıklamada; ”Amacımız, gece gündüz demeden görev yaptığı ilçeyi daha yaşanabilir, daha modern bir ilçe yapmak için çalışan siz değerli Belediye başkanlarımızın çalışmalarını halkımıza iletmek. Vatandaşımız, bu konuda daha bilinçli olursa, hem daha yapıcı eleştirilerde bulunacak, hem de ortak akıl ve istişare ile insanımıza dokunan güzel projeler hayata geçecektir diye düşünüyorum. Bir yerde, gelişmenin olabilmesi, sadece ortak akıl ve istişare ile mümkündür. Hele bu çalışmalar, vatandaş tarafından takdir edilirse, hiç durmadan bir şeyler üretmek için çalışan siz değerli Başkanlarımızın başarısı taçlandırılmış olur” dedi.

Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu ise ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getirerek; “Sakarya’mızda yayına hayatına başlayan, Anadolu Medya Grup’u a bağlı Haber Fokus internet sitesinin, Sakarya’mıza ve tüm basın camiamıza hayırlı olmasını diliyorum. Evet, sizlerin de az önce değindiği gibi, Başta “Gündüz Gece Ekrem Yüce” sloganıyla gece gündüz demeden hiç durmadan çalışan Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanımız Ekrem Yüce olmak üzere, tüm Belediye Başkanı arkadaşlarım, görev yaptığımız ilçelere değer kazandırmak, daha modern ve yaşanabilir yerler yapmak için hiç durmadan araştırıyor, çalışıyor ve üretiyoruz. Biz, 2009 yılında Arifiye’nin ilk İlçe Belediye Başkanı olarak göreve geldik. O tarihten bu yana Arifiye’de bulunan tüm vatandaşlarımız, Muhtarlarımız, Kurum ve Kuruluş Müdürlerimizle sürekli  istişare ediyoruz. Bu şekilde Belediye bütçemizi ve kaynaklarımızı etkin kullanıyor, halkımızın ihtiyaç duyduğu konulara göre öncelikli projelerimizi belirliyoruz. Arifiye’mizde önce bir merkezin oluşturulması, Kültür Merkezinin ve Kent Meydanının inşası, banka ve noterin ilçemize gelmesi, Sağlık ocağı ve eczanelerin bir arada toplanması, Spor kompleksi ve mahalle spor tesislerinin inşası, muhtarlık hizmet binalarının yapımı, sosyal tesis ve parkların yapımı, 3194 Sayılı İmar Yasasının 18’nci madde uygulamalarının yapılarak Organize Sanayi Bölgesinin genişlemesi, buna bağlı ihtiyaç duyulacak modern yerleşim alanlarının oluşturulması ile site ve villa tarzı yapıların bir bir boy göstermesi, okul yatırımları, Tren Garı ve buna bağlı alt ve üst geçitlerin yapımı, Şehirlerarası Otobüs Garı, Meyve Sebze Hali gibi yatırımların ilçemize gelmesi, hep bu istişareler sonucu belirlenen önceliklere göre hayata geçirilen projeler. Yeri gelmişken, bu projelerde bizlere daima destek olan Büyükşehir Belediye Başkanlarımıza, ilimizde görev yapan Sayın Valilerimize, Sayın Kaymakamlarımıza, Milletvekillerimize, ve ilgili Bakanlarımıza Arifiyeli hemşerilerim adına çok çok teşekkür ediyorum” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL