Güncel

Gürkan: ‘’ Ne mutlu Türk’üm diyene’’ 

İYİ Parti Sakarya Gençlik Politikalarından Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Ümit Gürkan 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı” dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Yenisi eklendi  Gürkan açıklamasında: ‘’Uzun zamandır türlü..

Gürkan: ‘’ Ne mutlu Türk’üm diyene’’ 

İYİ Parti Sakarya Gençlik Politikalarından Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Ümit Gürkan 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı” dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Yenisi eklendi 

Gürkan açıklamasında: ‘’Uzun zamandır türlü bahanelerle geçiştirilen Milli Bayramlarımıza bir yenisini daha eklendi. Bu değersizleştirme çabası Milletimizin Ulus bilincini içselleştirememesi için bilinçli bir şekilde mi yapılmaktadır sorusu aklımızı meşgul etmektedir. Birçok konuda kutuplaşmanın önüne geçememiş  birlik olma duygusunu besleyememiş bir yönetim tarafından yönetilmekteyiz’’ dedi.

Hak edilen değer 

Gürkan: ‘’Mevcut yönetimin en büyük alternatifi İYİ Parti olarak, bir serzenişten daha çok canımız pahasına kazandığımız bağımsızlığımızın sembolü olan Milli Bayramlarımızın yıl dönümlerinde Milli Bayramlarımıza yeniden hak ettiği değeri kazandırmak için var gücümüzle çalışıyoruz. Mutlu, coşkulu ve birlik duygumuzu besleyecek bayramların heyecanını ve özlemini taşıyoruz. Ne mutlu Türk’üm diyene’’ diye ifade etti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL