Güncel

Güles Sigorta, Erenler’de hizmete girdi

Girişimci Sigorta Danışmanı Gülşah Apaydın ve Esra Polat’ın kendi isminşn baş harflerinden oluşan ‘Güles’ ismini verdikleri Sigorta acentası; düzenlenen sade bir törenle Erenler Evliya Çelebi Caddesi üzerinde hizmete açıldı. AK..

Güles Sigorta, Erenler’de hizmete girdi

Girişimci Sigorta Danışmanı Gülşah Apaydın ve Esra Polat’ın kendi isminşn baş harflerinden oluşan ‘Güles’ ismini verdikleri Sigorta acentası; düzenlenen sade bir törenle Erenler Evliya Çelebi Caddesi üzerinde hizmete açıldı.

AK Parti Erenler Belediye Başkan Adayı, Erenler Belediyesi eski meclis üyesi Semiha Bafralıoğlu’nun danışmanlığını üstlediği Güles Sigorta’nın açılış törenine; Erenler Belediye Başkanı Fevzi Kılıç, AK Parti Erenler İlçe Başkanı Erdal Köse, Erenler İlçe Milli Eğitim Müdürü Ayhan Ersoy, Adapazarı Belediye Başkan Yardımcısı Yusuf Özden, Adapazarı Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Üyesi Serkan Kayınova ile iş, siyaset, spor camiasından çok sayıda seçkin davetli katıldı. Esra Polat ve Gülşah Apaydın; açtıkları ofiste her türlü sigorta danışmanlığı, sigortanın tüm hizmetleri, dask, konut, kasko, tamamlayıcı sağlık sigortası, işyeri sigortası hizmeti verirken, tüm sigorta şirketleriyle çalıştıklarını belirtti…

 

YORUMLAR (1)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL