Magazin

Görkem ile Numan; rüya gibi düğünle evlendi

Abant İzzet Baysal Üniversitesi Mengen Meslek Yüksekokulu’nu yüksek derece ile tamamlayan Aşçı Görkem Göklüoğlu ile Sakarya’nın gururu Milli Kürekçi Numan Erus; hayaline kavuşarak rüya gibi bir düğünle dünyaevine girdi. Sakarya’nın..

Görkem ile Numan; rüya gibi düğünle evlendi

Abant İzzet Baysal Üniversitesi Mengen Meslek Yüksekokulu’nu yüksek derece ile tamamlayan Aşçı Görkem Göklüoğlu ile Sakarya’nın gururu Milli Kürekçi Numan Erus; hayaline kavuşarak rüya gibi bir düğünle dünyaevine girdi.

Sakarya’nın Marulcu Orhan olarak tanınan ünlü esnaflardan Merhum Orhan Göklüoğlu & Safiye Göklüoğlu çiftinin güzeller güzeli biricik kızı Görkem Göklüoğlu ile Merhum Nail Erus & Gülsüm Erus çiftinin Sakarya’nın gururu Milli Kürekçi olan yakışıklı oğlu Numan Erus; Sapanca Göle Divan Kır Bahçesi’nde yapılan muhteşem bir düğün cemiyeti ile evlendi. Göl manzaralı yeşillikler arasında gerçekleşen alana giren ve birbirlerine çok yakışan Görkem & Numan Erus çiftinin heyecanlı oldukları gözlerden kaçmazken, gelen davetliler genç çifti tebrik etmek için âdete birbirleriyle yarıştı.

Sapanca Göle Divan Kır Bahçesi’nde gelen misafirlerini selamladıktan sonra meşaleler ve konfetilerle alkışlar arasında düğün alanına giriş yapan Erus çifti; İmzalar atıldıktan sonra birbirlerinden gözlerini ayırmadan ilk danslarını yaptı. Görkem & Numan çifti daha sonra konuklarıyla gönüllerince eğlendi.

Hayatında hep hayallerinin peşinden giden genç aşçı Görkem Göklüoğlu; bundan tam 2.5 yıl önce vefat eden çok sevdiği babasıyla işletme açabilmek için bir hayal kurmuş, babasıyla beraber hayalini kurduğu hayvan dostu işletmeyi, babasının anısına kendisine destek olan kadın dayanışmasıyla açmıştı.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL