Magazin

Gölcüklü sanatçılar moral buldu

Kocaeli Gölcük Belediyesi’nin katkıları ve Gölcüklü müzisyenlerin katılımıyla, pandemi sürecinde müzik şöleni yapıldı Şarkılarını seslendiren Gölcüklü müzisyenlerin canlı performansları, Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer ve Gölcük Belediyesi’nin sosyal medya..

Gölcüklü sanatçılar moral buldu

Kocaeli Gölcük Belediyesi’nin katkıları ve Gölcüklü müzisyenlerin katılımıyla, pandemi sürecinde müzik şöleni yapıldı
Şarkılarını seslendiren Gölcüklü müzisyenlerin canlı performansları, Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer ve Gölcük Belediyesi’nin sosyal medya hesaplarında yayınlandı.

BAŞKAN SEZER’E VE EMEĞİ GEÇENLERE TEŞEKKÜR
Müzisyenler bu programdan çok memnun olurken, yaklaşık 1 yıldır sahne alamadıklarını, tekrar şarkı söylemekten dolayı da çok mutlu olduklarını dile getirdi ve Başkan Sezer ile emeği geçen herkese teşekkürlerini iletti.

“EN ÇOK ETKİLENEN KESİMLERDEN BİRİ DE SANATÇILARIMIZ OLDU”
Başkan Sezer program çekimleri esnasında müzisyenlerle bir araya geldi ve şunları söyledi: “Mart 2020’den günümüze zorlu pandemi sürecini yaşıyoruz. Bu sürecin en önemli mağdurlarından bir kesimi de sanatçılarımız oldular. Şuan sanatçılarımızla beraberiz ve güzel bir programın hazırlıklarını yapıyoruz. Ben bu programa destek veren sanatçılarımıza yürekten teşekkür ediyorum. İnşallah; kısa bir süre içinde korana virüs süreci son bulacak ve sanatçılarımız eserlerini tekrar icra edecekleri mutlu, başarılı günlere ulaşacak

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL