TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 256.460
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 22.083
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 69
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 5.752
Güncel

Gökhan İn’den Berat Kandili mesajı

Sakarya’nın tanınmış ve ünlü emlakçılarından Fırtına Emlak sahibi Gökhan İn; Mübarek Berat Kandili münasebetiyle kutlama mesajı yayınladı. Mesajında; Berat Gecesi’nin kardeşlik, sevgi, muhabbet ve barışın esas olduğu kutlu bir gece..

Gökhan İn’den Berat Kandili mesajı

Sakarya’nın tanınmış ve ünlü emlakçılarından Fırtına Emlak sahibi Gökhan İn; Mübarek Berat Kandili münasebetiyle kutlama mesajı yayınladı.

Mesajında; Berat Gecesi’nin kardeşlik, sevgi, muhabbet ve barışın esas olduğu kutlu bir gece olduğunu vurgulayan Fırtına Emlak Yönetim Kurulu Başkanı Gökhan İn; “Berat Gecesi, kulların ihsana kavuşmaları nedeniyle de Rahmet Gecesi olarak da anılıyor. Ramazan ayının müjdecisi olarak kabul edilen Berat Kandili bir kez daha idrak etmenin mutluluğu içerisindeyiz. Berat Kandili’nin Cenab-ı Allah’ın kendisinden af dileyenleri bağışlayarak kurtuluş beratı verdiği önemli bir gecedir. Kurtuluş, af ve arınma gecesi olan Berat Kandilimiz, bizlere manevi bir nefes aldırma, kendimizi sorgulama ve gönül dünyamızı temizleme fırsatı sunar. Bu vesileyle bu mübarek gece tüm İslam âlemi için önemli bir fırsattır. 11 ayın sultanı Ramazan ayının müjdecisi Berat Kandili’nin tüm insanlığa esenlik ve huzur getirmesini dileriz” mesajını verdi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL