Güncel

Gökhan İN’den 23 Nisan mesajı

Fırtına Emlak Yönetim Kurulu Başkanı Gökhan İn; Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açılışının 101’inci yıl dönümünü ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle bir kutlama mesajı yayınladı. Mesajında; “23..

Gökhan İN’den 23 Nisan mesajı

Fırtına Emlak Yönetim Kurulu Başkanı Gökhan İn; Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açılışının 101’inci yıl dönümünü ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle bir kutlama mesajı yayınladı.

Mesajında; “23 Nisan büyük bir çaba ve azmin sonucunda kurtuluşa ererek bağımsızlığını kazanan aziz milletimizin yeniden dirilişinin temsilidir” diyen Gökhan İn; “Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açılışının 101. yıldönümü ve Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını millet olarak büyük bir gururla kutluyoruz. Bu yıl da Pandemi nedeniyle esji coşku ile buruk olarak kutladığımız 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın bundan önceki yıllar Dünya çocuklarının katılımıyla kutlanan, barış ve kardeşlik gibi değerleri içinde barındıran farklı kültürlerin aynı noktada buluşmasını sağlayan çocuk bayramı olduğunu belirtti. İnşallah, bundan sonraki yıllarda Kovid-19’dan kurtulmuş olarak; yine daha coşkulu bir şekilde kutlayacağız zamanlar gelecektir. Bu vesileyle, Tüm dünyada ilk ve tek çocuk bayramı olan 23 Nisan’da, Ulusal Egemenliğimizi bizlere sağlayan Mustafa Kemal Atatürk ve tüm silah arkadaşları ile bağımsızlık yolunda canını feda eden şehitlerimizi ve gazilerimizi bir kez daha şükran ve saygıyla anıyoruz” dedi

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL