Güncel

Gökhan İN; Türk Polis Teşkilatı’nın gününü kutladı

Fırtına Emlak Yönetim Kurulu Başkanı Gökhan İn; Türk Polis Teşkilatı’nın 176. Kuruluş Yıldönümü nedeniyle;’ Kutlama Mesajı’ yayınladı. Mesajında; Polis Teşkilatının önemine dikkat çeken Fırtına Emlak Yönetim Kurulu Başkanı Gökhan İn;..

Gökhan İN; Türk Polis Teşkilatı’nın gününü kutladı

Fırtına Emlak Yönetim Kurulu Başkanı Gökhan İn; Türk Polis Teşkilatı’nın 176. Kuruluş Yıldönümü nedeniyle;’ Kutlama Mesajı’ yayınladı.

Mesajında; Polis Teşkilatının önemine dikkat çeken Fırtına Emlak Yönetim Kurulu Başkanı Gökhan İn; “Sakarya’nın huzur ve güvenin teminatı olan, her türlü tehdide karşı halkımızın can ve mal güvenliğinin temini için fedakârca çalışaşan Türk Polis Teşkilatı’ mızın 176’ncı kuruluş yıl dönümünü kutluyorum. Kurulduğu ilk günden itibaren gücünü halktan ve kanunlardan alan, Sakarya’ mızın huzur ve güvenliği için olağanüstü gayretler sergileyen, toplumun güvenini ve takdirini toplayan Emniyet Teşkilatımız, bu kutsal görevi vatan sevgisiyle yapmaktadır. Vatandaş merkezli hizmet anlayışıyla toplumun beklenti, ihtiyaç ve taleplerini de dikkate alarak hizmet vermeye devam etmektedir. Bu vesileyle, tğm polislerimizin gününü kutlarım” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL