Ekonomi

Girişimcinin hayali gerçek oldu

Kombi sektöründe daha önce sekreter ve satın alma işlerinde görev sürdüren Sevgi Yıldırım (23), hayali olan kendi işyerini açarak; ‘Yıldırım İklimlendirme’ isimli firmasında tüm marka ve modelleri de içeren bir..

Girişimcinin hayali gerçek oldu

Kombi sektöründe daha önce sekreter ve satın alma işlerinde görev sürdüren Sevgi Yıldırım (23), hayali olan kendi işyerini açarak; ‘Yıldırım İklimlendirme’ isimli firmasında tüm marka ve modelleri de içeren bir hizmet anlayışı ile sektöre giriş yaptı.

Kombiye dair her türlü yedek parça satışı yaptıklarını ifade eden Yıldırım, işini severek yaptığını belirterek şöyle konuştu: “Müşterilerin kombi sektörün de bir kadın görmesi onları ilk başta çok şaşırtıyor. Beni ilk başta muhasebeci veya sekreter sanıyorlar. İşletmenin kendime ait olduğunu söylediğimde ise tebrik ediyorlar. Sektör içinde çalışan çoğu kişi ile tanış olduğumuz için sıkıntı veya problem ile karşılaşmıyorum” dedi.

“Kombinin her alanında varız”
Tüm yedek ana parçalar başta olmak üzere, ikinci el cihaz satışı da yaptıklarını kaydeden Sevgi Yıldırım; Sakarya başta olmak üzere, Düzce, İzmit ve Bolu illerine de hizmet götürdüklerini ifade etti. İşlerinin sadece yedek parça üzerine olmadığını, olası arıza ve sıkıntılar da servis elemanı da gönderdiklerini söyleyen Yıldırım; “Çok soğuk veya sıcak hava günlerinde aklımıza ilk gelen ve imdadımıza yetişen klima ve kombiler oluyor. Kombiye dair akla gelecek her işi yapıyoruz. İnsanlar bizi kombi hususunda karşılaştıkları her nevi sorun için bizi Papuççular Mahallesi Değirmenhan Sokak No: 15/1A Adapazarı adresinde ziyaret edebilir veya 0533 9278454 telefondan arayabilirler.” diye konuştu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL