Spor

Gençlik ve Spor İl Müdürü İnanç basın ziyaretlerini sürdürüyor

Sakarya Gençlik ve Spor İl Müdürü Nevzat İnanç, Sakarya Haber Ajansı ile LC Haber Ajansı’na yaptığı ziyarette Levent Bayri ve Levent Candan ile bir araya geldi. Yerel basının şehir için..

Gençlik ve Spor İl Müdürü İnanç basın ziyaretlerini sürdürüyor

Sakarya Gençlik ve Spor İl Müdürü Nevzat İnanç, Sakarya Haber Ajansı ile LC Haber Ajansı’na yaptığı ziyarette Levent Bayri ve Levent Candan ile bir araya geldi. Yerel basının şehir için çok önemli bir görev üstlendiğini belirten İnanç, Sakarya’da basının çok renkli ve güçlü olduğunu söyledi.
İlimize atandıktan sonra basın kuruluşlarına yaptığı ziyaretleri sürdüren Sakarya Gençlik ve Spor İl Müdürü Nevzat İnanç, Sakarya Haber Ajansı sahibi Levent Bayri ve LC Haber Ajansı sahibi Levent Candan’a iade-i ziyarette bulundu.
‘’SAKARYA ÇOK RENKLİ BİR ŞEHİR’’
Doğal güzelliği, tarihi ve çok kültürlü yapısı ile Sakarya’nın çok güzel bir şehir olduğunu söyleyen İl Müdürü İnanç, burada görev yapmaktan mutlu olduğunu ifade etti.
Düzenlediği ortak ziyarette Levent Bayri ve Levent Candan’dan ajansların çalışmaları hakkında bilgi alan Nevzat İnanç, haberciliğin büyük sorumluluk taşıyan meslek olduğunu belirterek tüm çalışanlara kolaylık ve başarılar diledi.
Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nün faaliyet ve hedeflerini de paylaşan İnanç, göreve gelişinin 6’ncı ayında tüm medya mensupları ile bir araya gelerek yapılan ve devam eden çalışmaları aktaracağını ifade etti.
‘’ÖNERİ VE ELEŞTİRİLERE AÇIĞIZ’’
Yacakları çalışmalarda basının, öneri ve eleştirilerine de daima açık olduklarını ifade eden İnanç, ‘’Gençliğe önem veren ve bir spor şehri haline gelen Sakarya’mızı daha üst seviyelere taşımak için birlikte çalışacağız. Büyük bir genç nüfusa sahibiz ve onların sporun her alanında başarılı ve mutlu olacakları imkanları sağlama yolunda gayretimiz var. Çalışmalarımızın kamuoyuna aktarılmasında siz değerli medyamız ile olan birlikteliğimiz devam edecek’’ diye konuştu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL