Spor

Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Basın’dan Ajansımıza ziyaret

Sakarya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Bilgi işlem ve Basın sorumlusu Nagihan Açık ile Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Basın Sözcüsü Özcan Yemiş; “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü” münasebetiyle LC..

Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Basın’dan Ajansımıza ziyaret

Sakarya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Bilgi işlem ve Basın sorumlusu Nagihan Açık ile Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Basın Sözcüsü Özcan Yemiş; “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü” münasebetiyle LC Haber Ajansı’mızı ziyaret ederek, gelen “Hayırlı olsun” dileklerinde bulundu. Sakarya Gençlik ve Spor İl Müdürü Arif Özsoy‘ un selamını ileten Nagihan Açık ve Özcan Yemiş; günün anlam ve önemine ilişkin beraberinde getirdikleri hediyeyi Ajans Başkanı Levent Candan’a takdim etti.

YEMİŞ: “Zor meslektir Gazetecilik”
Gazeteci Yazar Levent Candan ile çok uzun yıllardır dost ve arkadaş olduklarını belirten eskimeyen Gazeteci Yazar Özcan Yemiş; “Biz eski meslektaşız. Meslekte çok zor dönemler yaşadık. Yeri geldi maaşlarımızı zamanında alamadık ve aldığımız ile de zar zor geçinebildik. Zor meslektir gazetecilik. Biz kimseye yalakalık veya yardakçılık yapmadık, işimizi en iyi şekilde yapmanın gayretinde olduk. Kendisine yeni işinde başarılarının devamını diliyorum. Allah yardımcımız olsun” dedi.

ARİF ÖZSOY’un selamını ilettiler
Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Bilgi işlem ve Basın sorumlusu Nagihan Açık, Gençlik ve Spor İl Müdürü Arif Özsoy’un selamını ileterek, LC Haber Ajansı başta olmak üzere meslekteki tüm gazetecilerin günlerini kutladığını belirterek başarılar diledi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL