Ekonomi

Genç ASKON: “Artık biz de varız”

Genç ASKON Kocaeli Şubesi’nin ilk toplantısı gerçekleştirildi. Şube Başkanı Bekir Şengün “Artık biz de varız” dedi Dokuz kişilik yönetim kuruluyla göreve başlayan Kocaeli Şubesi’nin ilk toplantısına Genç Askon Genel Başkanı..

Genç ASKON: “Artık biz de varız”

Genç ASKON Kocaeli Şubesi’nin ilk toplantısı gerçekleştirildi. Şube Başkanı Bekir Şengün “Artık biz de varız” dedi
Dokuz kişilik yönetim kuruluyla göreve başlayan Kocaeli Şubesi’nin ilk toplantısına Genç Askon Genel Başkanı Hüseyin Karaca ve beraberinde ki Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyeleri de katıldı. Bekir Şengün’e En Genç Şube Başkanı ödülünü takdim eden Genel Başkan Hüseyin Karaca; “Gençliğini ve zenginliğini helallik dairesinde değerlendiren bir Genç Askon, İşte bu şiar ile çıktığımız yolculuğa aynı hassasiyetle dahil olan Genç Askon Kocaeli Şubemize muvaffakiyet temennilerimi iletiyorum, Biz buraya milletimiz devletimiz için iyi işler yapmaya, katma değer sağlamaya geldik. Unutulmamalı ki devletini ve milletini seven kişiler her daim devleti ve milleti için çalışacaktır” dedi.

Bekir Şengün kimdir?
23 yaşında olan Bekir Şengün İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı Bölümü’nde eğitimini almıştır aynı zamanda Anadolu Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümü öğrencisidir. Üniversite yıllarında TÜGVA Başakşehir Yönetiminde görev almış, Sabahattin Zaim Üniversitesi’nde Ak Parti Gençlik Kolları’nın Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi Başkanlığını üstlenmiş olup aynı zamanda Yeniler Kulübü fakülte başkanlığını da üstlenmiştir. Genç İç Mimarlar Derneği (GİM) de görev almıştır ve birçok sivil toplum kuruluşunda hala yer almaktadır. İstanbul TeknoPark’ta faaliyet gösteren bir medikal firmasına TUBİTAK projesi kapsamında Endüstriyel Tasarım danışmanlığı yapmıştır, şimdi ise İlimizin Bisiklet Sektöründe tanınan firması BNB Bisiklet ve Mühendislik bünyesine Şengün Mimarlık olarak dahil olmuştur ve İç Mimarlık hizmeti vermektedir.

Genç ASKON Kocaeli Yönetim Kurulu ise şöyle oluştu:

Şube Başkanı M. Bekir Şengün (Şengün Mimarlık)

Genel Sekreter Kerem Sayınkaplan (Kaplan Motors)

Teşkilat Başkanı Bilal Çakmak (Aslar Kebap)

Disiplin Kurulu Başkan Yusuf Baran Altanhan (MotorSilk)

Sektörler Kurulu Başkanı Mustafa Cesur (Cesur İnterfreıght)

Kurumsal İlişkiler Başkanı Ömer Fatih İşcan (İşcan Hukuk Bürosu)

Eğitim ve Üniversiteler Birim Başkanı Muhammed Ali Dan (Net İmaj Duş)

Dijital Medya Birim Başkanı İhsan Serim (İhsan Serim Photography)

Üye İlişkileri Birim Başkanı Ömer Faruk Efe (Cepte Mobil)

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL