Siyaset

Gelecek’li SEVİNDİK, o sorunları DEMİR’den dinledi

Gelecek Partisi İl Başkanı Sevindik; partisinin Kadın Kolları Başkanı Çobanoğlu ile birlikte Katlı Pazaryeri Esnaf Temsilcisi Demir’i ziyaret etti. SEVİNDİK “SAKARYA’NIN GELECEĞİ BİZDE” Gelecek Partisi’nin yeni Sakarya İl Başkanı Fatih..

Gelecek’li SEVİNDİK, o sorunları DEMİR’den dinledi

Gelecek Partisi İl Başkanı Sevindik; partisinin Kadın Kolları Başkanı Çobanoğlu ile birlikte Katlı Pazaryeri Esnaf Temsilcisi Demir’i ziyaret etti.

SEVİNDİK “SAKARYA’NIN GELECEĞİ BİZDE”

Gelecek Partisi’nin yeni Sakarya İl Başkanı Fatih Sevindik; partisinin Adapazarı İlçe Kadın Kolları Başkanı Sevim Çobanoğlu ile birlikte aynı zamanda Osmanlı Ocakları 1299 Sakarya İl Başkanlık görevini sürdüren Sakarya Katlı Pazaryeri Alışveriş Merkezi Kalkındırma ve Dayanışma Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Demir’i çalışma ofisinde ziyaret etti. Ziyarette; son günlerde gündem olan Sebze ve Meyve Hali’nde yaşanan sıkıntıları ve Katlı Pazaryeri esnafının sorunlarını Dernek Başkanı Mehmet Demir’den dinleyen İl Başkanı Fatih Sevindik; sorunlara biran önce çözüm bulunması, esnafın daha fazla zarar görmemesi için yetkilileri gerekeni yapmasını vurguladı. Gelecek Partisi olarak, her zaman esnafın yanında olduklarını ve olacaklarını ifade eden İl Başkanı Sevindik; Sakarya’nın geleceği beklediğini, gelecek iktidarında halkın beklentilerine cevap olacaklarını söyledi.

MEMNUNİYET

İki önemli derneğin Başkanı Mehmet Demir ise yeni göreve getirilen Gelecek Partisi Sakarya İl Başkanı Fatih Sevindik’e ziyaretinden dolayı teşekkür ederken, görevinde başarılar diledi. Kendisini ve Adapazarı İlçe Kadın Kolları Başkanı Sevim Çobanoğlu’nu derneklerinde ağırlamaktan memnun olduklarını dile getirdi.

YORUMLAR (1)

  1. Nazlican diyorki:

    En Büyük Başkan bizim Başkan tebriklerimi sunuyorum . Başarını devamını diliyorum ailene selamlar

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL