Siyaset

Gelecek Sakarya; ilçeleri tamamlıyor…

Gelecek Sakarya Teşkilat Başkanı Özcan Kam’dan müjdeli açıklama Gelecek Partisi’nin yeni Sakarya İl Teşkilatı; yoğun çapa ve koşturmasının meyvesini vermeye başladı. Yeni üyelerle, partiye taze kan gelirken, yeni ilçe başkan..

Gelecek Sakarya; ilçeleri tamamlıyor…

Gelecek Sakarya Teşkilat Başkanı Özcan Kam’dan müjdeli açıklama

Gelecek Partisi’nin yeni Sakarya İl Teşkilatı; yoğun çapa ve koşturmasının meyvesini vermeye başladı. Yeni üyelerle, partiye taze kan gelirken, yeni ilçe başkan ve yönetimleri de oluşmaya başladı.

Yetki belgelerini Davutoğlu’nun elinden alacaklar

Partilerinin Sakarya’da ivme kazandığını dile getiren Gelecek Partisi Sakarya İl Başkan Yardımcısı ve Teşkilat Başkanı Özcan Kam; İl Başkanı önderliğinde çalışmalarımızı artırarak sürdürdüklerini ifade etti. Dur durak bilmeden sahada, yoğun çapa ve koşturmalarıyla mevcut ilçe başkanlarının dışında, yeni ilçe başkanı ve yönetiminin de hazır olduğunu belirten Gelecek Partisi Sakarya A Takımı’nın Teşkilat Başkanı Özcan Kam; yakın zamanda Genel Başkanları Ahmet Davutoğlu’nun elinden yetki belgelerinin verileceğinin müjdesini verdi.

KAM: “Her kesimden büyük teveccüh görüyoruz

Sahada dokundukları her kesimde karşılık gördüğünü vurgulayan Özcan Kam; “Sakarya’da Gelecek Partisi il teşkilatı olarak sahada her bir bireyin elini sıktığımızda, büyük teveccüh görüyoruz. Samimi bir duruş içinde halkımıza hizmet etmek için kadrolarımızı genişletiyoruz. Sakarya’nı Geleceği’ni arkadaşlarımız ile birlik ve bütünlük içinde güzelleştireceğiz. Sizin aracılığınızla buradan ilimiz halkına da seslenmek istiyorum. Sakarya’mıza hizmet etmek isteyen ve aramıza katılmak isteyen her kesime kapımız sonuna kadar açıktır. Gelecek Sakarya’nın çok hızlı sürede seçime hazır hale gelecektir” diye konuştu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL