Siyaset

Gelecek Partisi’nden Hendek Kızılay Şubesi’ne ziyaret

Gelecek Partisi Adapazarı İlçe Kadın Kolları Başkanı Sevim Çobanoğlu, yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Türk Kızılay Hendek Şubesi Başkanı Sami Bağdatlı’yı ziyaret etti. Türk Kızılay Hendek Şubesi Gelecek Partisi Adapazarı İlçe..

Gelecek Partisi’nden Hendek Kızılay Şubesi’ne ziyaret

Gelecek Partisi Adapazarı İlçe Kadın Kolları Başkanı Sevim Çobanoğlu, yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Türk Kızılay Hendek Şubesi Başkanı Sami Bağdatlı’yı ziyaret etti.

Türk Kızılay Hendek Şubesi Gelecek Partisi Adapazarı İlçe Kadın Kolları Başkanı Sevim Çobanoğlu ve beraberindeki yönetim kurulunu ağırladı. Ziyaretlerinin amacına ilişkin konuşan Sevim Çobanoğlu “Bu gün İlçe Kadın Kollarımızdan arkadaşlarımızla Türk Kızılay Hendek Şube Başkanı Sami Bağdatlı’yı ziyaret ettik. Bu aynı zamanda ahdi vefa ziyaretidir. İki yıl önce hastanede yatan bir hastamızın acil kan ihtiyacı vardı. Sami Bağdatlı çağrımıza sesiz kalmadı bir telefonda 4 ünite kan gönderdi. Kızılay ve Bağdatlı’ya bir kez daha teşekkür ediyorum” dedi.

Sami Bağdatlı ise Türk Kızılay’ı olarak her zaman vatandaşların yanında olduklarını dile getirerek Başkan Sevim Çobanoğlu ve beraberindekilere ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti. Bağdatlı ziyaret ardından, Çobanoğlu ve beraberindekilere Hendek Şubesine ait ihtiyaç sahiplerine yönelik hayat geçirilen Kızılay Butik’i tanıttı.

Sevim Çobanoğlu ve beraberindekiler Kızılay ardından Gelecek Partisi Hendek İlçe Teşkilatını  ziyaret etti. İlçe Başkanı Musa Akıcı ile parti çalışmaları hakkında istişarelerde bulunan  Çobanoğlu, üye çalışmalarına hız vererek Gelecek Partisi’nin Hendek‘te de yerel ve genel seçimlerde önemli sonuçlar alacaklarına inandıklarını belirttiler.

Ziyaret, Bayraktepe başta olmak üzere, Hendek’in tarihi ve turistik yerleşimlerinin gezilmesi ile sona erdi.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL