Siyaset

Geleceği gördüler, üye oldular…

Gelecek Partisi Adapazarı İlçe Teşkilatı’na her geçen gün katılım artarak devam ediyor. Kadın Kolları saflarına katıldılar Önceki gün Gelecek Partisi Adapazarı İlçe Teşkilatı’nı ziyaret eden Nazile Kaplan, Yasemin Yaşar ve..

Geleceği gördüler, üye oldular…

Gelecek Partisi Adapazarı İlçe Teşkilatı’na her geçen gün katılım artarak devam ediyor.

Kadın Kolları saflarına katıldılar
Önceki gün Gelecek Partisi Adapazarı İlçe Teşkilatı’nı ziyaret eden Nazile Kaplan, Yasemin Yaşar ve Hatice Kılavuz; partiye üye olarak, Gelecek Partisi’nin saflarına katıldı. Adapazarı İlçe Başkanı Faruk Albay ve İlçe Kadın Kolları Başkanı Sevim Çobanoğlu tarafından karşılanan Kaplan, Yaşar ve Kılavuz; “Biz geleceği gördük ve Gelecek Partisi’ne üye olduk” dedi.

Çobanoğlu kaldığı yerden devam
İlçe Başkanı Faruk Albay; “Adapazarı İlçe Teşkilatımıza katılımlar devam ediyor. Yeni üyelerimiz hanımlara teşkilatımız adına çok teşekkür ediyoruz. Hayırlı olsun. Ayrıca sıkıntılı bir tedavi sürecinden sonra yeniden görevine başlayan Kadın Kolları Başkanımız Sevim Çobanoğlu hanıma da yeniden aramıza hoşgeldin diyor ve görevinde üstün başarılar diliyoruz” dedi.

Genel Başkan Yardımcısından görüntülü tebrik
Üyelik törenine telefonla görüntülü bağlanan Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Ayhan Sefer Üstün; katılımlarından dolayı hanımları tebrik etti.

Mazbata yakında
Kadın Kolları Başkanı Sevim Çobanoğlu ise, saflarına katılan bayanların, Kadın Kolları yönetiminde de yer alacağını ifade ederek; pandemi kuralları nedeniyle ara verilen kongreyi de gerçekleştirerek, alacağı mazbata ile görevine kaldığı yerden artırarak devam ettireceklerini söyledi…

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL