Spor

Gebze’den gururla döndüler

Hendek Şampiyonlar Fıght Spor Kulübü, Kocaeli’nin Gebze ilçesinde düzenlenen İller Arası Muay Thai Turnuvası’na katılan sporcularıyla gurur kaynağı oldu. Hendek Şampiyonlar Fıght Spor Kulübü Sporcuları Gebze’den şen döndü. Yılmaz: Gençlerimizde..

Gebze’den gururla döndüler

Hendek Şampiyonlar Fıght Spor Kulübü, Kocaeli’nin Gebze ilçesinde düzenlenen İller Arası Muay Thai Turnuvası’na katılan sporcularıyla gurur kaynağı oldu. Hendek Şampiyonlar Fıght Spor Kulübü Sporcuları Gebze’den şen döndü.

Yılmaz: Gençlerimizde gelecek var

Turnuvaya katılan çocuklarının performansından memnun olan Kulüp Antrenörü Erkan Yılmaz, “Kulüplerinin yeni bir kulüp olduğunu, fakat buna rağmen çok güzel maçlar çıkardı. Gençlerimizde gelecek var” dedi.

Cuma, Cumartesi, Pazar üç gün devam eden maçlarda minik-yıldılar kategorisinde 2 altın, 2 gümüş, 3 bronz madalya, gençler kategorisinde 3 altın, 1 gümüş, 2 bronz madalya, büyükler kategorisinde ise 1 altın, 1 gümüş madalya, toplamda ise 15 madalya kazanarak turnuvaya damga vurdu.

Avcıl: Gençler istedikleri zaman dağları bile devirir

Kulüp Antrenörü Özgenur Avcıl ise, Bu gençlere güvenmeleri gerektiğini ve onların istedikleri zaman dağları bile devireceğini belirterek, sporcularını performanslarından dolayı kutladı.

Milli Takım Antrenörü Erkan Yılmaz, “Kulüp ve sporcular olarak ideallerinin ve hedeflerinin olduğunu, bundan sonra daha iyi hazırlanarak güzel ve daha büyük başarılar elde edeceklerini söyledi. Yılmaz, ” Siz sahip çıkmazsanız başkaları sahip çıkar” dedi.

 

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL