Siyaset

Ferizli’de ‘Gelecek’ Hasan ÇAKIR’a emanet…

Gelecek Partisi Sakarya’daki ilçe başkanlarının ataması bir bir gerçekleşirken, şehrin gelişmeye açık ve yeni sanayi bölgesi olmaya hazırlanan güzide ilçesi Ferizli’de Kurucu İlçe Başkanı olarak Hasan Çakır oldu. Gelecek Partisi..

Ferizli’de ‘Gelecek’ Hasan ÇAKIR’a emanet…

Gelecek Partisi Sakarya’daki ilçe başkanlarının ataması bir bir gerçekleşirken, şehrin gelişmeye açık ve yeni sanayi bölgesi olmaya hazırlanan güzide ilçesi Ferizli’de Kurucu İlçe Başkanı olarak Hasan Çakır oldu.


Gelecek Partisi Genel Merkezinde düzenlenen törende; Genel Başkan Yardımcısı Ayhan Sefer Üstün, Genel Sekreter Yardımcısı Nuray Sağıroğlu, Sakarya İl Başkanı Fatih Sevindik ile teşkilatların kurulmasında büyük emeği olan İl Teşkilat Başkanı Özcan Kam ve il başkan yardımcıları da hazır bulundu. Atama belgesini Gelecek Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu‘nun elinden teslim alan Ferizli’nin çiçeği burnunda Başkanı Hasan Çakır, resmen atanmış oldu.

Ferizli ilçemizin sorunları ve çözüm önerileri için çalışacağız” diyen Başkan Hasan Çakır; “En başta bizlere bu kutlu görevi teslim eden, başta Genel Başkanımız sayın Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu olmak üzere Genel Başkan Yardımcımız sayın Ayhan Sefer Üstün, partimiz kurucularından ve Genel Sekreter Yardımcımız kıymetli hanımeefendi Nuray Sağıroğlu, İl Başkanımız sayın Fatih Sevindik ve bu ilçemizde bu teşkilata herşeyini veren değerli İl Teşkilat Başkanımız sayın Özcan Kam başkanıma çok teşekkür ederim. Gelecek Partisi Ferizli İlçe Teşkilatı olarak ilk etapta hızlı bir şekilde ilçe yönetim kurulu oluşturacağız. İlçemize hizmet etmek isteyen tüm Ferizli’li hemşehrilerimi parti binamıza bekliyoruz. Gelecek partisi ilçe teşkilatı olarak, Gölkent ve Sinanoğlu kasabalarımızın meselelerini takip edeceğiz. Bakırlı mahallemizde, Hocaoğlu, Doğancı, SarıAhmetler’e kadar, Ceylandere mahallemizden, Akavlar, Damlık, Tokat ve Konuklu’ya kadar, Ağacık mahallemizden, Kusca, Nalköy, Değirmencik ve Seyiflere kadar, Osmanağa çiftliği mahallemizde, Teperik, Karadiken ve Ferizli merkez mahallerine kadar tüm mahallelerimiz ve aynı zamanda ilçemizin bütün sorunlarını takip edeceğiz. Gelecek Partisi Ferizli ilçe teşkiları olarak tüm Ferizli’li halkımızın sesi olmaya çalışacağız. Gelecek Ferizli’nin” diye konuştu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL