Güncel

Federasyon Kadın Kolları’nın yardım kolileri hazır!.. 

Engelliler Birlik Federasyonu Kadın Kolları Başkanlığı; ihtiyaç sahibi ve engelli vatandaşlar ile hamile ve doğum yapan ailelere yeni proje kapsamında desteklerde bulunmaya başladı.  Engelliler Birlik Federasyonu Kadın Kolları’nın başarılı Başkanı..

Federasyon Kadın Kolları’nın yardım kolileri hazır!.. 

Engelliler Birlik Federasyonu Kadın Kolları Başkanlığı; ihtiyaç sahibi ve engelli vatandaşlar ile hamile ve doğum yapan ailelere yeni proje kapsamında desteklerde bulunmaya başladı. 

Engelliler Birlik Federasyonu Kadın Kolları’nın başarılı Başkanı Zehra Toy yeni yönetim kadrosu ile birlikte ihtiyaç sahipleri, hamile ve doğum yapmış aileler ile engelli vatandaşlara başta bebek kiyafetleri, battaniye, giysi ve gıda olmak üzere koli paketleri hazırladıklarını ve proje kapsamında ailelere ulaştırmaya başladıklarını belirtti. Genel Sekreter Gamze Bülbül, Başkan Yardımcısı Serpil Abay, Başkanvekili Yıldız Yağmur Bektaş, Yönetim Kurulu üyesi Hanife Ermiş, Sosyal İşlerden Sorumlu Yardımcı Mümine Kibritçi, Yönetim Kurulu üyesi Ayşe Çakmak ve Basın Danışmanı Hamdiye Çakmak ile birlikte geliştirdikleri yeni proje için destek veren herkese teşekkür eden Başkan Başkan Zehra Toy şunları söyledi: “Sosyal projemizde bizimle birlikte yer alan, destek veren arkadaş ve dostlarımıza canı gönülden çok teşekkür ediyorum. Zor zamanlar yaşadığımız bu zor günleri, el ele vererek birlikte üstesinden gelmeyi ve sıkıntıları en aza indirgemeyi hedefliyoruz.”

 

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL