Spor

Fatih SUNMAN’dan Hendekspor için birlik çağrısı

Hendekspor eski Başkan Yardımcısı Bal Ligi’ne çıkmasında büyük emeği ve katkısı olan Fatih Sunman; “İş seyahatinde olduğum için bu final maçında tribünde olamamanın üzüntüsü içindeyim” dedi. Pazar Günü Yalova’da oynanacak..

Fatih SUNMAN’dan Hendekspor için birlik çağrısı

Hendekspor eski Başkan Yardımcısı Bal Ligi’ne çıkmasında büyük emeği ve katkısı olan Fatih Sunman; “İş seyahatinde olduğum için bu final maçında tribünde olamamanın üzüntüsü içindeyim” dedi.

Pazar Günü Yalova’da oynanacak Hendekspor & Çilimli Belediyespor maçı, ile ilgili açıklamada bulunan Fatih Sunman; “Allah’ın izniyle rakibimizi yenerek şampiyon olacağımıza inancımız tam zorlu maç öncesi ilçemizde bulunan siyasiler iş insanları sivil toplum kuruluşları tek yürek tek yumruk olarak Hendekspor etrafında toplanmaya destek olmaya davet ediyoruz bu takım şampiyon olursa tüm ilçe sevinecek kenetlenmeliyiz. Hendekspor kendisine sahip çıkıldığı zaman neler yapabileceğini rakiplerini yenerek gösterdi. Hendeksporumuzun şampiyonluğunun ilçemize büyük fayda sağlayacaktır. İlçemizin takımı Hendekspor’a destek bekliyoruz. Sonuçta bu takım şampiyon olduğunda tüm Hendek sevincek elimize geçen bu fırsatı kaçırmayalım. Bir olarak beraber olarak bu hafta sonu inşallah birlikte sevineceğiz” diye açıklamalarda bulundu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL