Sağlık Siyaset

Fatih Erbakan: Aşı Karşıtı Değiliz

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, düzenlediği basın toplantısında, aşı karşıtı ve modern tıp karşıtı olmadıklarını; faz aşamalarını tamamlamış, ruhsatları alınmış aşıları, kendilerine ve çocuklarına yaptırdıklarını,   karşı olduklarını..

Fatih Erbakan: Aşı Karşıtı Değiliz

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, düzenlediği basın toplantısında, aşı karşıtı ve modern tıp karşıtı olmadıklarını; faz aşamalarını tamamlamış, ruhsatları alınmış aşıları, kendilerine ve çocuklarına yaptırdıklarını,   karşı olduklarını şeyin  mRNA teknolojisiyle üretilmiş içinde çok tehlikeli Grafen maddesi taşıdığı kanıtlanmış, faz aşaması tamamlanmamış Phizer-Biontech benzeri teknolojideki aşılar olduğunu vurguladı.

Erbakan, zorunlu aşı ve zorunlu PCR testinin anayasa aykırı olduğunu bir kez daha yineledi.

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan, partisinin genel merkezinde düzenlediği basın toplantısında çok tartışılan mRNA aşılarının muhtemel olumsuz sonuçlarına ilişkin açıklamalarına getirilen eleştirileri konunun uzmanı doktorlar ile cevap verdi.

Suçüstü Oldunuz! Bu Konuyu Her Platformda Tartışmaya Hazırız

Konulmasının başında uzun bir süredir partilerini görmezden gelen bir kısım medyaya  isyan eden Erbakan ‘suçüstü oldunuz’ diyerek, “Son gelişmelerle ilgili şu tespiti yapmamız gerekir; suçüstü yakalandınız! Normalde yaptığınız yayınlarda biz hiç yokmuşuz numarasını yapıp, ama aslında her kelimemizi, her açıklamamızı nasıl dikkatle adım adım takip ettiğiniz ortaya çıktı… Konya’da yerel basınla yaptığımız bir toplantıdan kelimelerin cımbızla çekilmesiyle suçüstü yakalandınız. Gerçek öyle bir şeydir ki yerine hiçbir şey koyamazsınız. Koymaya kalkarsanız 40 yerden açık verir ve foyanız ortaya çıkar. Bilimsellik kisvesi altında tam tersine hurafelerle, safsatalarla, yalanlarla iddialarda bulunanlara bu sözü söylüyoruz. Konya’da yaptığımız tespitler medyada çok büyük bir yankı uyandırdı. Buna karşı bizi arayıp ‘siz de bir şey söyleyecek misiniz’ gibi bir zahmete dahi katlanmadan tek taraflı bir linç ve karalama kampanyasına maruz kalındı. Bilim adamlarımız ellerindeki verilerle, bilimsel makaleler ve dosyalarla, ispat niteliğindeki bütün verilerle, bilgilerle bu ortaya koyduğumuz fikirleri ve gerçekleri her platformda diğer görüşe sahip bilim adamlarıyla açık bir şekilde tartışmaya da hazır. Bu çağrıyı uzun zamanda beri yapıyorlar. İsterse Sağlık Bakanımızın huzurunda, isterse Cumhurbaşkanımızın huzurunda, isterse televizyonda canlı yayında biz bu verilerimizle çıkalım. Karşı görüşte olanlar da ’gelsinler bakalım’ diye bu açık bir şekilde söylüyorlar. Bu ifade edilen hususların, fikirlerin ve saydığımız maddelerin hepsi sayısız belge ile ispatları elimizde mevcuttur. Ne zaman kim tarafından istenirse, bunları sunmamız da mümkündür” ifadelerini kullandı.

 

YORUMLAR (2)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL