Yaşam

Faruk Beyenal kalbine yenildi

Sakarya’nın  tanınmış fotoğrafçılarından ve “Beyenal Burger” işletmesi sahibi Faruk Beyenal, (55) geçirdiği kalp krizi sonucu  hayatını kaybetti. Kalp Krizi geçirdi Önceki yıllar trafik kazasında vefat eden devrin tanınmış iş insanı..

Faruk Beyenal kalbine yenildi

Sakarya’nın  tanınmış fotoğrafçılarından ve “Beyenal Burger” işletmesi sahibi Faruk Beyenal, (55) geçirdiği kalp krizi sonucu  hayatını kaybetti.

Kalp Krizi geçirdi

Önceki yıllar trafik kazasında vefat eden devrin tanınmış iş insanı ve siyasetçisi Vedat Beyenal ile Çocuk esirgeme kurumu sosyal dayanışma  ve yardım derneği eski başkanı Şehnaz Beyenal’ın oğlu olan Faruk Beyenal,  geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybetti.

Kurtarılamadı

Rahatsızlanarak hastaneye kaldırılan Faruk Beyenal, tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Aynı zamanda gazeteci Suat Beyenal’ ın  yeğeni olan Faruk Beyenal’in vefatı yakınlarını ve sevenlerini üzüntüye boğdu.

Toprağa verildi

Arife gecesi saat 20.45 te Korucuk eğitim ve araştırma hastahanesinde vefat eden Faruk Beyenal, Yorgalar Mezarlığı’nda kılınan cenaze namazının ardından Emirdağ aile mezarlığında toprağa verildi. Gazetemiz adına Beyenal ailesine baş sağlığı ve sabır dileriz.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL