Güncel

Fahri KUŞ: “Engellilerimiz yılda bir kez 3 Aralık’ta değil, her gün hatırlamalıdır!..”

Genç Parti Kaynarca İlçe Başkanı Fahri Kuş; ‘3 Aralık Dünya Engelliler Günü’ münasebetiyle yayınladığı mesajında, her sağlam bireyin aynı zamanda bir engelli adayı olduğuna vurgu yaparak, engelliler, yılda bir kez..

Fahri KUŞ: “Engellilerimiz yılda bir kez 3 Aralık’ta değil, her gün hatırlamalıdır!..”

Genç Parti Kaynarca İlçe Başkanı Fahri Kuş; ‘3 Aralık Dünya Engelliler Günü’ münasebetiyle yayınladığı mesajında, her sağlam bireyin aynı zamanda bir engelli adayı olduğuna vurgu yaparak, engelliler, yılda bir kez sadece 3 Aralık’ta değil, her gün hatırlanması gerektiğinin altını çizdi.

Engellilerimizin, engelsiz yaşayabilmeleri için toplumun bilinçlenmesi, toplum hayatına katılmalarını sağlayacak çözümlerin üretilmesi ve huzurlu bir yaşam ve çalışma ortamının oluşturulması gerektiğini belirten Genç Parti Kaynarca İlçe Başkanı Fahri Kuş; “Bir insanın engelli olması; onun diğer insanlar gibi yaşaması, çalışması ve de başarılı olmasına bir engel teşkil etmemelidir. Bütün Engellilerimizi ve onların her anında yanında olan ailelerimizi yürekten sevgilerimi sunuyor, ailelerive sevdikleri ile birlikte sağlıklı, sıhhatli, mutlu ve huzurlu bir yaşam geçirmelerini Cenab-ı Allah’tan temenni ediyorum. Biz Genç Parti olarak, her zaman engelli vatandaşlarımızın yanında olduğumuzu rahatlıkla bir kez daha ifade ediyorum” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL