Güncel Kültür-Sanat

Event Office ve 5NOKTA4 Zafer Algöz ile Can Yılmaz’ı Sakarya’ya getiriyor

Yaptıkları organizasyonlarla adından sıkça söz ettiren ve ünlü isimlerle çalışmalar yaparak pek çok başarılı işe imza atan Event Office, 5NOKTA4 iş birliği ile Zafer Algöz ve Can Yılmaz’ı Sakaryalı vatandaşlarla..

Event Office ve 5NOKTA4 Zafer Algöz ile Can Yılmaz’ı Sakarya’ya getiriyor

Yaptıkları organizasyonlarla adından sıkça söz ettiren ve ünlü isimlerle çalışmalar yaparak pek çok başarılı işe imza atan Event Office, 5NOKTA4 iş birliği ile Zafer Algöz ve Can Yılmaz’ı Sakaryalı vatandaşlarla buluşturuyor.

Son zamanlarda özellikle sosyal medya platformları üzerinden yaptıkları paylaşımlarla büyük beğeni toplayan Zafer Algöz ve Can Yılmaz’dan ‘’Burda Olan Burda Kalır’’ stand up gösterisi Event Office ve 5NOKTA4 Organizasyonu ile 18 Şubat’ta Sakaryalı sevenleriyle buluşacak.

Sosyal medyada yaptıkları paylaşımları ve Burda olan Burda kalır adını verdikleri Youtube kanalları ile izleyiciden büyük beğeni toplayan, sevilen ikili Can Yılmaz ve Zafer Algöz’ün ‘Burda olan Burda Kalır’ adını verdikleri ve farklı içerik ile gerçekleştirecekleri iki kişilik Stand Up gösterileri, Event Office ve 5nokta4 organizasyonu ile 18 Şubat Cuma günü saat 20.00’da TED Sakarya Koleji Konferans salonunda seyircisi ile bir araya gelecek.

Sakaryalı vatandaşların heyecanla beklediği organizasyonun bilet satışları;
Biletix
Burada Her şey Organik Kırkpınar
Adı Bahçe serdivan
İtalyan İşi Serdivan AVM’ de gerçekleştirilecek.

Dilek Binay/ LC Haber 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL