Eğitim

Eser İlkokulundan anlamlı destek

Adapazarı Eser İlkokulu, millî ve manevi değerleri küçük yaşlarda kazandırmak, birlik ve beraberliği güçlendirmek amacıyla “Mevlid-i Nebi Haftası” bünyesinde etkinlikler düzenledi. Değerler aşılanıyor Okul Müdürü Mehmet Ali Divriklioğlu’ nun, Yenigün..

Eser İlkokulundan anlamlı destek

Adapazarı Eser İlkokulu, millî ve manevi değerleri küçük yaşlarda kazandırmak, birlik ve beraberliği güçlendirmek amacıyla “Mevlid-i Nebi Haftası” bünyesinde etkinlikler düzenledi.

Değerler aşılanıyor

Okul Müdürü Mehmet Ali Divriklioğlu’ nun, Yenigün Mahalle Muhtarı Nevzat Berber’ in, Okul Aile Birliği Üyelerinin, okul müdürlerinin, öğretmenler ve gönüllü velilerin desteği, katılımıyla gerçekleştirilen Adapazarı Belediye Başkan Yardımcısı Fatih Çelikel’in de öğrencileri yalnız bırakmadığı etkinlikte tavuk, pilav ve ayran dağıtıldı.

Gelenekselliğe doğru 

Bu yıl ikincisi düzenlenen etkinliği geleneksek hale getirmeyi planladıklarını dile getiren Divriklioğlu; “Peygamber efendimize yakışan bir ümmet olabilmek için manevi değerlere bağlı olmanın ve sahip çıkmanın çok kıymetli olduğunu, kendisine, topluma faydalı ve hayırlı bireyler yetiştirmeye temelden başlamak gerekir. Bu çalışmada emeği geçenlere ve katılım sağlayanlara, ve bu anlamlı güne sunduğu destek ve katkı adına Adapazarı Belediye Başkan Yardımcısı Fatih Çelikel’e de teşekkür ederim” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL