Güncel

Ertuğ’dan; engelli dostu Başkan Yüce’ye plaket

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce’yi makamında ziyaret eden Sapanca Engellileri Koruma Kültür ve Yardımlaşma Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Cemil Ertuğ; ilçe sahiline yaptığı büyük katkılarından dolayı teşekkür plaketi takdim..

Ertuğ’dan; engelli dostu Başkan Yüce’ye plaket

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce’yi makamında ziyaret eden Sapanca Engellileri Koruma Kültür ve Yardımlaşma Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Cemil Ertuğ; ilçe sahiline yaptığı büyük katkılarından dolayı teşekkür plaketi takdim etti.

Sapanca sahiline talep ettikleri ‘Engelli Tuvaleti’ ve ‘Şarj İstasyonu’ taleplerine kısa sürede cevap vererek; ilçeye kazandıran Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce’ye, Sapanca Engellileri Koruma Kültür ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Cemil Ertuğ’dan plaket ile teşekkür geldi. Sapanca’da yapmak istedikleri Engelsiz Kafe ile ilgili tahsisi konusunda çözümünde sonuç alamadıklarını dile getiren Dernek Başkanı Cemil Ertuğ; bu konuda da Başkan Yüce’den yardımcı olması konusunda destek istedi. Ziyaretinde Başkan Yüce’ye Sapanca sahilinde engellilerin oturup çay içebilecekleri bir yeri olmadığını belirten Dernek başkanı Ertuğ; ayrıca Sağlık Bakanlığı’na bağlı her yaştan engelli vatandaşların faydalanabileceği Rehabilitasyon Merkezi ve Sosyal Tesis projeleri hakkında da detaylı bilgi verdi.

Başkan Yüce: “Engelli vatandaşlarımız her zaman önceliğimizdir”

Sapanca Engellileri Koruma Kültür ve Yardımlaşma Derneği olarak amaçlarının engelli camialarına kalıcı projelerle hizmet etmek olduğunu ifade eden Dernek Başkanı Cemil Ertuğ; “Bizi ağırlayarak onure eden Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanımız sayın Ekrem Yüce beye, kalıcı projelerimizle engelli vatandaşlarımızın daha rahat yaşam sürmelerini sağlamak olduğunu ilettim. Kendisi de bize ‘Engelli vatandaşlarımız her zaman önceliğimizdir’ diyerek, bizi daha da mutlu etmiştir. Ekrem Yüce başkanımız sağ olsun, projelerimizi çok beğendi. Engelsiz kefemiz içinde bizi çok sıcak bakarak, bize bir heyet gönderip incelemeleri birlikte yapıp çözüme kavuşturacağının sözünü vermiştir. Kendisinden Allah razı olsun. Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanım Sayın Ekrem Yüce’ye biz engellilere gösterdiği ilgi alakalarından dolayı şahsım ve eden Sapanca Engellileri Koruma Kültür ve Yardımlaşma Derneği Yönetim Kurulum, üyelerimiz ve engelli camiamız adına çok teşekkür ederim. Sağol varol değerli başkanım” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL