Güncel

Ergün Kılıç son yolculuğuna uğurlandı

Ankara’da özel bir hastanede tedavi görürken hayatını kaybeden Milliyetçi Hareket Partisi Adapazarı İlçe Yönetim Kurulu üyesi Ergün Kılıç son yolculuğuna uğurlandı.Ülkücü camianın sevilen ismi Ergün Kılıç bugün öğlen namazını müteakip..

Ergün Kılıç son yolculuğuna uğurlandı

Ankara’da özel bir hastanede tedavi görürken hayatını kaybeden Milliyetçi Hareket Partisi Adapazarı İlçe Yönetim Kurulu üyesi Ergün Kılıç son yolculuğuna uğurlandı.Ülkücü camianın sevilen ismi Ergün Kılıç bugün öğlen namazını müteakip kılınan cenaze namazı ardından Salmanlı köyü aile kabristanlığında defnedildi. Cenazeye MHP İl Başkanı Ahmet Ziya Akar, Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, MHP Adapazarı İlçe Başkanı Recep Usta, Demokrat Parti İl Başkanı İsmail Ergün ve çok sayıda kişi katıldı.

İlçe Başkanı Recep Usta : ” Bazı ölümlerin tarifi mümkün değildir ya o andayız  Ergün ağabey; elindekini ve gönlündekini esirgemeyen, kim var demeden Ben varım diyebilen bir gönül eriydi. Allah gani gani rahmet eylesin, ailesine ve camiamıza sabırlar diliyorum.” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL