İlçeler Kültür-Sanat

Erenler’de Etkinlikler Tasavvuflar Müziği Dinletisi ile Devam Edecek

Erenler Belediyesi Kültür ve Sanat Etkinlikleri kapsamında Çarşamba günü saat 20.30 da ilk olarak Grup Mübarek Semazen Gösterileri ile sahne alacak. Ardından saat 22.30 da ise Necip Karakaya Tasavvuf Müziği..

Erenler’de Etkinlikler Tasavvuflar Müziği Dinletisi ile Devam Edecek

Erenler Belediyesi Kültür ve Sanat Etkinlikleri kapsamında Çarşamba günü saat 20.30 da ilk olarak Grup Mübarek Semazen Gösterileri ile sahne alacak. Ardından saat 22.30 da ise Necip Karakaya Tasavvuf Müziği Dinletisi ile vatandaşlarla buluşacak.

Erenler Belediyesi Kültür ve Sanat Etkinlikleri 13 Nisan Çarşamba günü gerçekleşecek iki program ile devam edecek. Erenler Belediyesi Kültür Merkezinde gerçekleşecek programlarda saat 20.30 da ilk olarak Grup Mübarek, Semazen Gösterileri ile sahne alacak. Ardından saat 22.30 da ise Necip Karakaya Tasavvuf Müziği Dinletisi ile vatandaşlarla buluşacak. Belediyeden yapılan açıklamada, “Ramazan Ayı Kültür ve Sanat Etkinlikleri kapsamında birbirinden değerli isimleri vatandaşlarımız ile buluşturmaya devam ediyoruz. Tüm vatandaşlarımız davetlidir” ifadeleri kullanıldı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL