Siyaset

Erenler Saadet’te kongre heyecanı

Geçtiğimiz aylarda gerçekleştirilen il kongresinin ardından çalışmalarını hızla artıran Saadet Partisi, önümüzdeki günlerde ilçe kongrelerini tamamlayacak. Bu çalışmalar kapsamında Erenler İlçe Başkanlığı 6.Olağan Kongresini gerçekleştirecek. “YAŞANABİLİR BİR ERENLER İÇİN” DAHA..

Erenler Saadet’te kongre heyecanı

Geçtiğimiz aylarda gerçekleştirilen il kongresinin ardından çalışmalarını hızla artıran Saadet Partisi, önümüzdeki günlerde ilçe kongrelerini tamamlayacak. Bu çalışmalar kapsamında Erenler İlçe Başkanlığı 6.Olağan Kongresini gerçekleştirecek.

“YAŞANABİLİR BİR ERENLER İÇİN” DAHA DA GAYRETLE ÇALIŞACAĞIZ

Konu ile ilgili basına yazılı bir açıklama yapan Saadet Partisi Erenler İlçe Başkanı Muhammet Ekşioğlu şu ifadelere yer verdi: ”Yaşanabilir Bir Erenler sloganı ile kongremizi gerçekleştireceğiz. Yönetim kurulumuza yeni katacağımız kardeşlerimizle birlikte yeni dönemde daha da gayretle çalışacağız. Kongremizden sonra ilçemizin yerel sorunlarıyla daha fazla ilgileneceğiz. Yapılan yanlışları gücümüz yettiğince engelleyeceğiz ve sorunları çözüm önerileri ile gündeme taşıyacağız. Yapılan doğru işleri ise destekleyeceğiz. Bunun yanında vatandaşlarımızın hem ekonomik anlamda hem de sosyal anlamda büyük bir sıkıntının içerisinde olduklarının farkındayız. Sıkıntıların giderilmesinde tek çarenin Saadet Partisi olduğunu Erenler ilçesini karış karış gezerek anlatacağız inşallah. Bu vesile ile Erenler ilçe başkanlığımızın 6.Olağan Kongresine tüm vatandaşlarımızı davet ediyorum.” dedi.

KONYA MİLLETVEKİLİ ABDÜLKADİR KARADUMAN KATILACAK

İlçe Başkanı Muhammet Ekşioğlu Başkanlığında tek lise halinde gidilmesi beklenen kongreye Saadet Partisi Konya Milletvekili Abdülkadir Karaduman’da konuşmacı olarak katılacak. Kongre 19.09.2021 Pazar Saat:13:00’de Erenler Kültür Merkezinde gerçekleştirilecek.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL