Güncel

Erenler Anaokulu Öğrencileri Kendi Elleriyle Çiçek Dikti

Değerli Doğam etwvinning projesi kapsamında Erenler Anaokulu Minik Adımlar Sınıfı öğrencileri proje çevre ve doğa etkinlikleri yapmaya devam ediyor. Erenler Anaokulunda Proje kurucusu olan Yasemin Özdemir ve Minik Adımlar öğrencileri..

Erenler Anaokulu Öğrencileri Kendi Elleriyle Çiçek Dikti

Değerli Doğam etwvinning projesi kapsamında Erenler Anaokulu Minik Adımlar Sınıfı öğrencileri proje çevre ve doğa etkinlikleri yapmaya devam ediyor.

Erenler Anaokulunda Proje kurucusu olan Yasemin Özdemir ve Minik Adımlar öğrencileri okul bahçesinde boyanmış araba lastiklerinin içine çiçek ekme etkinliği yaparak okullarının bahçesini rengarek çiçeklerle donattılar. Değerli Doğam etwinning parojesi ülkemizden 10 yurt dışında da Romanya’ dan 3 ortağın yürüttükleri Çevre ve Doğa konulu bir geri dönüşüm projesidir. Geleceğin en önemli sorunlarından olan İklim Eyleminden yola çıkarak erken çocukluk döneminde öğrencilerin doğa ve çevreye karşı sorumluluk bilincini oluşturarak geri dönüşüm, sıfır atik ve sorumlu tüketim anlayışı kazandırmayı planlıyoruz.  Bu süreçte öğrencilerimizle birlikte yaparak yaşayarak öğreneceğimiz birçok geri dönüşüm projesi gerçekleştireceğiz.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL